плачат ли бебетата със сълзи???

  • 5 090
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 455
моя бебок е почти на четири месеца  и още не плаче със сълзи. Миналия месец попитах лекарката за това, но тя каза че нямало проблем. Аз съм чувала,че се правят някакви масажи в основата на нослето, където били слъзните канали.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Александър пуска сълзи,но когато го оставя да полаче повеаче време.Иначе не.

# 2
  • Мнения: 3 932
И при нас времето е решаващ фактор в "сълзоотделянето".

# 3
  • Мнения: 7 430
Да, доста често - да не кажа всеки път.Понякога се чудя от къде намира толкова сълзи да изплаче Confused:  Confused:

# 4
  • Мнения: 10 758
Педиатърката ни каза, че трябва да се прави масаж точно както ти е казала твоята лекарка, за да не се запушат слъзните канали.Моят син плаче със сълзи, но не винаги.Само като го оставя по-дълго да реве.

# 5
  • Мнения: 4 414
Подобна тема се разискваше скоро...ето прочети тук

# 6
  • Мнения: 390
Нина явно е пък от сълзливите. Още от 4 ден след като се роди зарева със сълзи. А сега винаги когато ревне, даже и за 30 сек. е със сълзи.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Да, плаче сьс сьлзи, но от скоро. Cry

# 8
  • Мнения: 768
И още как - от нощта в която се роди Grinning

# 9
Моята Алекс от родилния плаче със сълзи,но само за мляко Simple Smile Събужда се и след 1 минута е вече със сълзи ,няма търпение това гладът е страшна работа.
Но не мисля ,че е проблем това ,че при вас няма още сълзички.Прави и масажчета и споко.
Ето така ще те изненада newsm45

# 10
  • Мнения: 790
Плаче със сълзи, но те се появяват след 1-2 минути реване. В повечето случаи гледам да не го оставям да реве много.

# 11
  • Мнения: 854
Ами и наш Борко отдавна плачка със сълзички и мен чак ми се свива сърцето като го гледам Cry Той не е ревлив по принцип, ама понякога, когато хем му се спи, хем е много, ама много гладен и като надуе гайдата, направо ми иде да ревна с него.

Общи условия

Активация на акаунт