Как казахте на любимия че ще става баща?

  • 1 769
  • 26
  •   1
Отговори
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
 kissЗдравейте  момичета разкажете как казахте на любимия си че ще става баща.

# 1
  • Мнения: 5 577
Ам той знаеше преди мен.

П.П. Никак не ми е интересна тая тема.

# 2
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
При нас за първото дете беше същото въднъж му казах че ми е лошо.А той ми каза .Бременна си за това.Но за второто дете го изненадах.

# 3
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
 pregnantМоята приятелка пък му изпратила смс Бременна съм.

# 4
  • Мнения: 4 665
В прав текст му казах.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз разбрах, че съм бременна в кабинета на един нефролог...Гледаше ме на ехограф заради бъбреците, но откри нещо друго... Wink Мъжът ми също беше там и едновременно с мен разбра новината... Grinning

# 6
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз разбрах, че съм бременна в кабинета на един нефролог...Гледаше ме на ехограф заради бъбреците, но откри нещо друго... Wink Мъжът ми също беше там и едновременно с мен разбра новината... Grinning
И КАК РЕАГИРА БАЩАТА КАТО ЧУ ХУБАВАТА НОВИНА

# 7
  • Мнения: 10 982
Дадох му теста и го накарах да бутне капачето, под което се виждаха  EFP

# 8
извиках го да се видим и направо му казах.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 389
Показах му теста.

# 10
  • Мнения: 1 272
Казах му, че смятам че може и да съм бременна, но да не бързаме да проверяваме с тест,т.като са минали само 2 дни от закъснението. Естествено той не ме послуша и хукна към първата денонощна аптека, за да купи тест. Направих теста и му казах "взехме изпита" Joy

# 11
  • Мнения: 596
Бяхме заедно, когато правих теста.

# 12
  • Мнения: 811
Бяхме заедно, когато правих теста.

И ние така разбрахме заедно  Grinning

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Чакаше ме пред лекарския кабинет, където лекарката ми каза че съм бременна. Исках да го изненадам в къщи с нещо романтично като по филмите. Но не издържах и в момента в който излязох от кабинета и го видях му го изтрелях... за доказателство и теста му показах още топъл, топъл  Laughing

# 14
  • Мнения: 251
Бяхме заедно, когато правих теста.

И при нас така! Нямаше изненади, защото и двамата се надявахме да е положителен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт