Купували ли сте нещо преди да се роди?

  • 6 612
  • 215
  •   1
Отговори
  • Мнения: 463
Извинете ако се повтарям или ако не е тук мястото ,но искам да разбера купували ли сте дрешки,играчки обзавеждане за стая преди бебето да се роди?

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 07:04 от Monka

# 1
  • София
  • Мнения: 963
Мила, темата ти май не е много за тука. Ще получиш повече отговори при вече бременните мами. Не че и тука няма такива или вече с по едно детенце, но предимно сме искащи и чакащи и ни вълнуват по-скоро тестове, овулации и т.н..

# 2
  • Мнения: 463
Ако може модераторите да преместят темата  EmbarassedСъжалявам ,че не улучих. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 601
Всичко купих 1 седмица преди да родя. И то само най-необходимото. Много неща ще ти подарят приятели и роднини, така че не купувай много.

# 4
  • Мнения: 941
купих си всичко от което сметнах че ще имам нужда, после разбира се изникнаха допълнителни неща които се до напазаруваха, и сега така ще направя, искам аз да си ги избирам и пазарувам бебешките неща

# 5
  • Мнения: 953
Монка в кой месец си?

Аз започнах да си купувам постепенно нещата за Вики малко след като ми казаха, че ще е момиче. Simple Smile
До края на седмия месец вече имах абсолютно всичко необходимо, в деветия си взех само памперсите.
Имай предвид че първоначалните разходи за бебешките дрешки и вещи са около 1000-1200 лева и не всеки може да ги даде накуп.
Няма нищо по-хубаво да пазаруваш за бебчето, аз не исках да чакам до последния момент и всичко си избрахме с мъжа ми предварително.


# 6
  • Мнения: 1 701
Всичко си купих предварително - основните дрешки, креватче, коритце, одеалца, пелени, гребенче, нокторезачка и т.н..... Не можех да чакам за след това или да разчитам основно на подаръци, защото исках всичко сама да си избера!  Sunglasses

# 7
  • Мнения: 2 019
купих доста неща преди да се роди синът ми

# 8
  • Мнения: 1 104
И аз и купих много неща предварително - дрешки, легло, количка.Не можех да разчитам, че друите ще купят необходимите неща докато съм в болницата, защото исках аз да си ги харесам.Наистина имаме и доста подаръци, но не всеки ме е питал какво искам или от какво имам нужда.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Копувах разбира се, доста неща съм купила преди да се роди.

# 10
  • Мнения: 1 098
В 24 седмица съм и съм купила 70% от нещата за бебчо, а в момента правим детска стая Peace

# 11
  • Мнения: 5 393
Аз купих всичко преди да се роди сина ми.Не вярвам в суеверия.Много по-удобно е да се напазарува предварително, вместо след това да карам шашардисания татко, който освен това трябва да ходи и на работа, да пазарува.Освен това е много забавно и можеш сама да си избереш нещата по този начин, а не да се окаже ,че купеното не ти харесва.

# 12
  • София
  • Мнения: 622
всичко бяхме купили,вкл. и  най-малките дреболийки-започнах като влязох в 8-ми месец.

# 13
  • БГ
  • Мнения: 735
да, и продължавам да купувам Peace

# 14
  • Мнения: 4 915
Почти всичко купих преди раждането на първата щерка. Още в 8-ми месец бях готова с покупките.

Не робувам на суеверия.
Предпочитам аз да си избера всичко необходимо за бебето, без бързане и притеснения.

Общи условия

Активация на акаунт