Име на куче

  • 166 537
  • 337
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 354
Дами и господа,много моля,давайте идеи за имена на кучета. Mr. GreenСлед около десетина дни ще си имам два ротвайлера.Един мъжки и един женски.
Нямам абсолютно никаква идея какви имена да им избера.Все ми се струват неподходящи.
А и нали имаше нещо,че в името на кучето трябвало да има "Р",защото.....нз си кво.
Та....моля помагайте. Praynig

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Рошко, разбира се .... или

Мирилай- Лай

Чудо Юдо

 newsm78

# 2
  • Мнения: 7 837
Чопър и Лукреция.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз "познавам" един ротвайлер Арес - много е готин!

# 4
  • Мнения: 5 622
Моето куче няма Р в името. Казва се Алекс. Достатъчно е звучно, а и си го знае. За мен това е важно.

Във Франция се бяхме запознали с един човек, който имаше куче- Луиджи. МНого ми хареса, но пък е доста дълго за произнасяне.

На времето имах гадже, чието куче бяхме кръстили Туборг. Отиваше му. Беше боксер  Wink

Трябва да съобразиш името с породата и големината на кучето все пак. На един Йоркширски териер, например, не му отива да се зове Туборг  Joy

# 5
  • Мнения: 7 723
Шаро, Мурджо, Вихър.....

# 6
  • Мнения: 5 622
Аз "познавам" един ротвайлер Арес - много е готин!

Арес е много хубаво име, да. На моят Алекс, баща му се казва Арес. Ако не се лъжа Арес беше Бог на войната Peace

# 7
  • Мнения: 1 354
Нищо лично,ама Шаро,Рошльо ми звучат като за бездомни улични превъзходни,на които да се подсвирне,за да им дадеш нещо... Blush

За женската си мислех да е Тара,ама....нещо не се навивам и ми се иска нещо по-добро...

   bouquet

# 8
  • Мнения: 7 723
Нищо лично,ама Шаро,Рошльо ми звучат като за бездомни улични превъзходни,на които да се подсвирне,за да им дадеш нещо... Blush

За женската си мислех да е Тара,ама....нещо не се навивам и ми се иска нещо по-добро...

   bouquet


Помайтапих се, естествено  Wink

Имахме (вече имаМе) две огромни овчарки- майката беше Тара, а синчето е Бък  Wink

# 9
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нищо лично,ама Шаро,Рошльо ми звучат като за бездомни улични превъзходни,на които да се подсвирне,за да им дадеш нещо... Blush


   bouquet


Аааа, моля... улично превъзходно име на "Куче в чекмедже " ...и не Рошльо , а Рошко

# 10
  • Мнения: 2 550
Порко и Цонка

# 11
  • Мнения: 1 354

 smile3532 smile3532 smile3532

Е как да се развикам в парка "Цонкееее ела тука,недей рови из тоя кош"

 smile3532 smile3532 smile3532

Пълен абсурд.

# 12
  • София
  • Мнения: 15 452
Не е задължително да има Р. Аз харесвам много Психо за мъжко куче.

# 13
  • Мнения: 6 417
Ако е женско и има атрактивен характер - няма по-подходящо име от Шушон  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 916
Шаро, Мурджо, Вихър.....


Или Балкан  Peace

Общи условия

Активация на акаунт