Едната я бода, а другата ми прави свирка...

  • 13 444
  • 170
  •   1
Отговори

Анкета

Хваля/обсъждам секс с приятелки/познати/други жени

Опции:

  • Мнения: 150
Наслушал съм се на мъжки изцепки. Редовен лаф: като го извадя и като го трясна на масата - на две става (масата)... Сигурно и вие сте ги слушали тези лакардийки... А как се фукат жените? Споделете, моля, женски лафове (гарантирам, че те обикновено остават скрити за мъжките уши и затова съм сигурен, че не ги знам).

# 1
  • Мнения: 15 619
Изпразнена съм откъм съдържание баш в този момент. Sad


.... Имаме си чисто нашенски лафове, ама не мога да ги изпльоскам на масата, Стоенчо!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 491
Ами например: снощи на моят му ударих една пу.ка  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 150
Абе то и аз не мога да напиша заглавието на тази тема в оригинал, затова евфемизми използвам. Давайте там с точки, звездички, синоними... Ще се сетим за какво иде реч Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 792
  Колкото и странно и неразбираемо да е за теб, жените нямаме навик да се хвалим със сексуалните си подвизи, поне тези от моето обкръжение нямат....

# 5
  • Мнения: 3 447
Нямаме такива лафове, Стойене, някак не върви една жена да се хвали с огромния размер на п*тката си  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 393
Аз честно казано не се хваля....но ако се сетя за някой лаф, ще пиша Laughing

Нямаме такива лафове, Стойене, някак не върви една жена да се хвали с огромния размер на п*тката си  Simple Smile

 Joy Joy Joy rotfImao

# 7
  • Мнения: 150
Кифлата, защо не го правите? Какви са мотивите, какви са задръжките?

Ама не убивайте детското в мен, женският оргазъм съществува, нали? Не е градска легенда, надявам се...

# 8
  • Мнения: 2 152
Нямаме такива лафове, Стойене, някак не върви една жена да се хвали с огромния размер на п*тката си  Simple Smile

Има, има, ама в обратния смисъл Mr. Green - чувала съм много пъти познати да ми се хвалят, че като ходили на гинеколог, той ги  "похвалил", че били много тесни Sick - фръц Crazy

# 9
  • Мнения: 7 186
......някак не върви една жена да се хвали с огромния размер на п*тката си  Simple Smile

То това не е за хвалене Laughing

# 10
# 11
  • Мнения: 2 152
А сега Стоянчо като каза за оргазмите, се сетих как тъпата Лилана от Биг брадър, се хвалеше,че на един сексуален акт имала по 15 оргазма - аааай сектир Stop

Щях да напиша пръц, ама викам айде, да е по таа културно Mr. Green

# 12
  • Мнения: 480
Съвокуплявааме се, съвокуплявааме се, накрая кат му теглихме едно ибанье  май го докарах на диалект

# 13
  • Мнения: 7 186
Шъ мъ завтаряш ли или дъ съ угащвам Laughing

# 14
  • Мнения: 480
А сега Стоянчо като каза за оргазмите, се сетих как тъпата Лилана от Биг брадър, се хвалеше,че на един сексуален акт имала по 15 оргазма - аааай сектир Stop

Щях да напиша пръц, ама викам айде, да е по таа културно Mr. Green

ми аз съм чувала как се пита "един тек едно вкарване ли е". То и тя ако ги брои по тая система...

Общи условия

Активация на акаунт