VIP Brother 2 - 3

  • 42 613
  • 1 407
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Нова тема  Hug
    
http://www.bigbrother.bg/

Кратки репортажи от изминалите дни  Laughing

1.Деси разказва в басейна историята за началото на кариерата си- не е искала да пее чалга, ама парите я накарали... изглежда доста добре в някакъв изрязан бански. Говори си с Калин май. Тялото и е хубаво и стегнато-като изключим височината и дължината на краката.

2.Тримата спят заедно - Здравко , Христина и детето
Христина му разказва как не тъпчела детето , за да не стане трупче ,
защото тя  е от такава рода ...

3.Роси си живеела в един мезонет с нейната котка,а  тоалетната и била на втория етаж.


4.Някой се питаше за Веселин Данов - от какъв род е..."Христо Г.Данов" - пловдивското издателство е на името на дядо му - издател, но не отпреди демокрацията, ами още отпреди комунизма е живял човекът. А баща му, мисля, че беше министър на правосъдието или конституционен съдия. Ама човекът е прекалено сериозен, за да е в тази компания. И няма да е интересен, ако остане. Тъй или иначе - него го вълнува пак да стане общински съветник, нали избори се задават.http://www.plovdivguide.com/figures/fig.php?id=456&lang_id=2&alpha=


5.Тишо: Тази игра не е честна и всеки си я играе както може.На последният ден може да решат да вкарат Лили Иванова и тя да спечели.
Веско: Мен ме вкараха в тази къща за да се подчинявам на изненадите или да изляза.Аз предпочитам да изляза,защото не приемам изненадата.Не приемам състезанието на семейни срещу несемейни.


6.Веско: Аз след няколко дни имам Сребърна сватба.Що да не докарам жена си да  я празнувам тук?! Аз да не съм п..ьо ?!
Тишо: Да ве прав си,разбирам те изцяло
Веско: Все едно да те поканят на концерт на Лили Иванова ,а да се окаже че ще пее Мими Иванова.Малка разлика,но съществена.
Китаеца: Ти просто искаш да си излезеш като мъжкар.


7.Венета пита Китаеца "Вие навън,като двойка (с Азис)....кой взима решенията?"
Китаеца: Ама ние не сме двойка бе!
Венета: Ами какви сте?
Китаеца: Приятели сме
Венета: Ами ква беше тази покана за сватба която получихме
Китаеца: Ами решихме да направим нещо различно.
Венета: Какво различно?
Китаеца: Тържество.
Венета: Хората си мислят,че си гей
Китаеца: За пръв път чувам че съм гей.Приличам ли ти на такъв?
Венета: Ами какъв си?
Китаеца:Бисексуален.

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 14:16 от L е о

# 1
  • Мнения: 6 167
пу първа. нямам какво да кажа Mr. Green
чета ви с интерес, вие сте като говорящ вестник  Hug

# 2
  • в баира
  • Мнения: 861
Здравко и Христина избраха Тишо и Венета за кумове. Подариха на Венета красив букат, на Тишо - бутилка вино.

# 3
  • Мнения: 2 407
Е не го одобрявам този избор, а и знам че Христина не я понася Венетка.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Трябваше Василка да изберат:) Как щеше да са спретне самоооо

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 14 060
Сега остана да си помислим, че и сами са си ги избрали, а не са им го наложили  Laughing

# 6
# 7
  • Мнения: 5 280
Жалко, Азис щеше да бъде много атрактивна кума  Flutter.

# 8
  • Мнения: 1 002
Тихомир изобщо не харесва Здравко , още в първия ББ си каза , че такива хора са му много чужди и никога не би контактувал с него извън къщата ...

# 9
  • Мнения: 520
Жалко, Азис щеше да бъде много атрактивна кума  Flutter.
Ами да и рокля си има и цветя за косата 4470

# 10
  • Мнения: 2 152
Такаааа резултатите
Деси печели в анкетата....Василка изпревари по убавина Роси, Петя, Христина и Катето...ей това е Mr. Green Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 550
Такаааа резултатите
Деси печели в анкетата....Василка изпревари по убавина Роси, Петя, Христина и Катето...ей това е Mr. Green Mr. Green

Да, ама Василка я добави в анкетата много по-късно  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 781
Голяма боза стана...... Sick

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Чудя се как още не сте се възмутили, че Христина пуши newsm78

Друго не можах да измисля да се запиша в темата.

# 14
  • Мнения: 9 900
абе днес приготовления ли текат само, или ще има годеж, ергенско парти, туй-онуй?
искам ергенско партииии!

Общи условия

Активация на акаунт