~ Лунна диета 02.04.2007 г. <понеделник> старт 20:15 ч. ~

  • 11 067
  • 359
  •   1
Отговори
  • Мнения: 685
~ Лунна диета 02.04.2007 г. <понеделник> старт 20:15 ч. ~
Добър ден, красавици!

Според учените лунната диета влияе не само върху приливите и отливите, но и върху различни процеси в човешкото тяло. И това е така поради факта, че голяма част от организма ни е съставен от вода. Затова много диетолози препоръчват регулация на теглото, според фазите на луната.

Диетата трябва да се започне в момента, в който Луната навлезе в една от четирите си фази и да завърши след едно денонощие, но половин час по-късно. В този период трябва да се пият само прясно изцедени сокове от плодове и зеленчуци, чай с мед, минерална вода. Поемането на повече течности оказва многостранно и благотворно влияние върху тонуса, самочувствието и здравето ни: стимулира бъбречната дейност, изчиства организма и укрепва имунната система. Наред с това най-много до месец, може да се свалят от 1 до 3 килограма, без никакъв риск за здравето.

Няма да има ефект от лунната диета, както добре знаете и от всяка друга, ако веднага след като минат 24-те часа и половина се натъпчете с калории. Най-добре е да се спазват класическите съвети – нетлъсти меса, повече зеленчуци и плодове. Да се предпочитат задушени, варени и печени храни, пред пържени. Алкохолът при диетите е направо забранен, ако не можете да се сдържите или има някакъв повод най-добре е чаша бяло вино.

Ако сте напълно начинаещи в спазването на лунната диета, то може да започнете първо само с някоя от фазите на луната /т. е. да сте само на течности само веднъж месечно/, а по-късно да включите и останалите.

Когато организмът ви влезе в крак със здравословния начин на живот ще забележите, че не ви се яде толкова зверски.

Ако комбинирате диетата с танци, фитнес, плуване, туризъм или дори с най-обикновен джогинг още от сега започвайте да мислите за нови дрехи през лятото.

Пускам темата днес за да можем да подготвим организма си за лунната диета.
Хранете се разумно, повече течности, леки храни, наблегнете на плодовете и зеленчуците!

Нека не забравяме какво е най-важно в една диета !
РЕЖИМ +  ВОДА  +  УПРАЖНЕНИЯ  =  ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ
 


Нека направим нещо за себе си!

ТОВА НЕ Е РЕШЕНИЕ! ! !

Аз ще успея а ти?

Време е да се обединим без страх срещу килограмите!



Искам само да ви помоля когато се записвате в темата да давате своите начални мерки, за да следим резултатите!


Записани :
Belinea
toninna
miranda_rs
Krasuna
ANGYA
доня КОПРИВА
katellina
Дика
el.d.iv
didi_fiesta


Лунна диета дати м. Април :
02.04.2007 г. 20:15 ч.
10.04.2007 г. 11:04 ч.
17.04.2007 г. 14:36 ч.
24.04.2007 г. 09:36 ч.


УСПЕХ НА ВСИЧКИ ! ! !

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 13:44 от Belinea

# 1
  • Мнения: 6 958
Поздравления за страхотната тема   bouquet  bouquet  bouquet

Записът е ежеседмичен от мен  Peace

Успех на всички лунатички  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 377
Браво на теб. Страхотно си оформила темата. Аз се включвам, в момента спазвам Страхотната диета-1,затова смятам че нямам нужда от подготовка на организма. Ще се включа в понеделник за да напиша какви са ми началните кг.
Успех на всички!size]

# 3
  • Мнения: 3 647
заисвам се
 вечерните по добре ми влияят
 Twisted Evil мерки и теглилки ще да н в понеделник
  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 220
Здравейте! За пръв път реших и аз да се присъединя към вас! Само моля за малко пояснение, може би го има из темите, но не съм чела. На 2-и в 20.15 ли започва? 24 часа ли продължава? Значи понеделник до 8 какъв е режима? Ех, че много въпроси  Embarassed Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 685
Момичета благодаря за милите думи!   bouquet
toninna @ Старт : 02.04.2007 г. 20:15 ч. - Край : 03.04.2007 г. 20:15 ч.
Диетата продължава 24 ч.  Hug

# 6
  • Мнения: 3 861
въпреки че тази диета нещо не ми действа се записвам и аз  Crazy

ако нищо не сваля поне ще си попречистя организма малко....

Имам питанка...

Тъй като възнамерявам да започна от понеделник таблетките за отслабване Кларинол кла 1000(или нещо подобно беше), това дали би оказало неблагоприятно влияние или изобщо някакво влияние каквото и да е то??? Thinking

# 7
  • Мнения: 685
доня КОПРИВА@ това открих за тези таблетки :


Кларинол КЛА 1000 е революционна патентована субстанция с натурален произход, създадена за ефикасно намаляване на телесното тегло. Представлява съвкупност от два специално подбрани активни изомера на КЛА (конюгирана линолова киселина). Единият изомер потиска навлизането на мазнините в мастните клетки, а другият стимулира разграждането на мазнините в мускулите, превръщайки ги в енергия. За изразходването на тази енергия и стимулиране процеса на отслабване, организмът се нуждае от физически упражнения, с които е препоръчително да се съчетае употребата на Кларинол КЛА 1000. Резултатът е изгаряне на телесните мазнини и трайно стопяване на излишните килограми, особено в областта на ханша, бедрата и корема.

С употребата на Кларинол КЛА 1000 се предотвратява възстановяването на мазнините (т.е не се наблюдава т. нар. йо-йо ефект). Това позволява да се запази добре оформената фигура за дълъг период от време.
Ефекти:

    * Видимо редуцира мазнините в тялото без загуба на мускулна маса
    * Избягва се възстановяването на разградените мазнини, познато като йо-йо ефект. Това позволява да се запази за дълъг период от време добре оформена фигура
    * Благоприятно влияе върху метаболизма - увеличава скоростта му, включително и през нощта. По този начин спомага за изгарянето на мазнините дори по време на сън
    * Допринася да се подобри съотношението на мускули и мазнини в тялото, като подпомага мускулната тъкан
    * Намалява повишеното ниво на холестерола
    * Укрепва имунитета на организма

Предполагам, че не би навредило, но решението е само твое!   bouquet

# 8
  • Мнения: 237
Момичета и аз ще си помисля за луната диета....Ще дам мерките в неделя или понеделник но ме пишете и мен!  Hug

# 9
  • Мнения: 3 861
Belinea , благодаря  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 956
Белинеа поздравления за темата   bouquet
Записвам се и аз...утре ще дам стартови мерки  Peace

# 11
  • Мнения: 407
И аз се записвам. Peace
Белинеа,страхотна тема.  bouquet
Аз ще дам малко по къно мерките,защото сега бебо спи,а кантара и сантиметъра са ми там.Само да ми кажете кои мерки по-точно да дам:кг.,ръст,талия ханш,бюст...друго трябва ли  newsm78

# 12
  • Мнения: 685
didi_fiesta@ ми ако искаш дай и бедро и прасец  Hug
Може да няма - в кг, но да е в см.   bouquet

# 13
  • Мнения: 170
поздравления за темичката.И аз съм в кюпа в понеделник.Миналата седмица лунувах.Резултата беше -0,5кг.На страхотната съм ,но скоро ще я прикл=ча и трябва да направя почивка,но се страхувам да не върна килата така че съм в отбора на лунуващита за да задържа разултата.До понеделник.

# 14
  • Мнения: 407
Един малко тъп въпрос да задам-прасеца в коя част точно да го измеря newsm78.Съжалявам,ама не съм наясно Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт