споделете от къде хубави готови козунаци

  • 7 509
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47 963
имам пекарна и ще изпека 1-2 козунака, но едва ли ще се разминем с купуването на готови козунаци
споделете от къде сте купували хубави козунаци, и какви марки
ние засега пробвахме един от фантастико- пече се там както хлебчетата и кроасаните, беше много приятен

# 1
  • Мнения: 2 099
От Метро си купувам козунак много често - мисля че беше на "Петров ...нещо си"- не съм много сигурна, но това е всъщност мини Панетоне /кръгли са и са с цена около 2-3лв. в зависимост от размера им/- много ги харесваме- правят се по гръцки патент и вътре са със стафиди и са много вкусни, препоръчвам ти ги. Миналата седмица също си купих от тях.

# 2
  • Мнения: 47 963
опакованите с целофан ли имаш впредвид?

# 3
  • Мнения: 1 771
Ще следя и аз темата.

# 4
  • Мнения: 6 461
Ами има толкова фурни дето предлагат много вкусни козунаци.
Лично аз няма да приготвям в къщи ...ще си закупя от някъде.

# 5
  • Мнения: 47 963
ей това искам да знам , какъв да си купя, защото миналата година не купих и един свестен, освен вносния  Tired

# 6
  • Мнения: 2 099
Да с целофан са, на външен вид не изглеждат кой знае какво, но иначе са мнооого вкусни. И ние преди сме опитвали какви ли не купешки и правени козунаци, но от както ги знаем тези си купуваме само от тях и нашето сем. и майка ми и свекърва ми, буквално всички които са ги опитвали ги харесват.
Харесваме също и италианските, но техните цени ни идват скъпички, а и не се различават много от този.

# 7
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
От Метро си купувам козунак много често - мисля че беше на "Петров ...нещо си"- не съм много сигурна, но това е всъщност мини Панетоне /кръгли са и са с цена около 2-3лв. в зависимост от размера им/- много ги харесваме- правят се по гръцки патент и вътре са със стафиди и са много вкусни, препоръчвам ти ги. Миналата седмица също си купих от тях.

На Пилев са и са чудесни.
Май купешки по-вкусни не съм купувала.

# 8
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
От 100грама сладки  Mr. Green Разкошни са, почти като домашни  Blush Но трябва предварително да си поръчаш, незнам дали ще успеят за Великден,то май няма много време ooooh!

# 9
  • Мнения: 721
Тези на Пилев за страхотни. Миналата седмица ги видях и в Кауфланд. Ще взема от тях, но да си призная така ми се иска да си намеря и такъв с много захар отгоре и стафиди, и много вкусен, и..... Blush ще следя темата

# 10
  • Мнения: 5 228
Последните няколко години поръчвам в една баничарница на бул. Мадрид - ако вървиш от Черковна в посока канала, малко след Мтел (но не Софийска баница, а следващата). Много вкусни, жълти, със стафиди. Добре е обаче да си поръчаш предварително и да отидеш да си ги вземеш в събота или когато искаш.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 381
На улица "Иван Асен Втори", ако вървиш от Орлов мост навътре се пада от лявата страна преди Райфайзен банк - има малка пекарна - продават козунаци, хляб, кифли, банички и т.н. Козунаците са със стафиди - продълговати и кръгли - големи. Първите са с цена 1.50, а вторите - 3 лв. Само че не знам дали приемат поръчки.

# 12
  • Мнения: 1 353
Аз съм купувала хубав козунак от една баничарница в Надежда. Намира се на Ломското и е срещу Шампиони

# 13
  • София
  • Мнения: 3 271
В района на Банята и Джамията, срещу Халите, там дето минава трамвая има частна пекарна - страхотни са Peace

# 14
  • Мнения: 1 925
Аз препоръчвам тези на Пилев тип "панетоне", много са ни любими и си ги купуваме редовно  Peace А за пекарна тази на Иван Асен 2-ри, за която спомена Kia, правят също много вкусни. Peace

Общи условия

Активация на акаунт