Коя част от домакинството ви доставя най-голямо удоволствие ?

  • 4 533
  • 135
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 674
Здравейте Hug
Има6е тема "коя е най-неприятната 4аст от домакинството?"
Но все пак си имаме и приятна 4аст....не6то което вър6им с удоволствие  Heart Eyes
Аз ли4но обожавам да готвя....да експериминтирам нови ястия.Оби4ам съ6то да се грижа за моите красиви цветя..да ги поливам.

Оби4ам да  гладя...пускам си  готина музика...отнасям се в своите ме4ти....и си гладя.Успокоява ме някак си...дори и бельото гладя Flutter

Мразя да мия 4инии но оби4ам да   пускам коп4ето на съдомиялната машина Joy

А вие...какво оби4ате и кое ви доставя удоволствие? Grinning

# 1
  • Мнения: 364
Много обичам да готвя, да експериментирам с нови рецепти.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 132
 newsm78  Не мисля, че има такава.

# 3
  • Мнения: 814
newsm78  Не мисля, че има такава.

     LaughingИ аз

# 4
  • Мнения: 6 991
 Crazy обичам да мия чинии...много кихам обаче от препаратите и ми се нарушава удоволствието Confused

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Много обичам да се вихря в кухнята, сиреч да сътворявам хубави неща, не ми се отдава, но се напъвам и знам, че някога ще се получи. Имам си подфорумче за целта Grinning Стискайте ми палци.

# 6
  • Мнения: 6 991
Стискам, това е област, в която аз нито съм надарена, нито изпитвам желание да бъда Mr. Green Завиждам ти за ентусиазма  bouquet

# 7
  • Мнения: 3 674
Crazy обичам да мия чинии...много кихам обаче от препаратите и ми се нарушава удоволствието Confused
Joy Joy Е ре6ението е съдомиялната....гарантирам ти 4е няма да киха6 пове4е  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 674
Много обичам да се вихря в кухнята, сиреч да сътворявам хубави неща, не ми се отдава, но се напъвам и знам, че някога ще се получи. Имам си подфорумче за целта Grinning Стискайте ми палци.
Peace Сатискам ти палци  bouquet
А кое е пдфорум4ето ти...ако не етайна ?Blush

# 9
  • Мнения: 6 991
Смей се ти Mr. Green А за къпането какво ще ми предложиш, защото аз и от шампоани кихам Crazy (И въобще всякакви остри миризми Sick) В пералнята ли да скачам  Laughing

# 10
  • Мнения: 3 674
Смей се ти Mr. Green А за къпането какво ще ми предложиш, защото аз и от шампоани кихам Crazy (И въобще всякакви остри миризми Sick) В пералнята ли да скачам  Laughing
АМмиииии newsm78...хап4енца против алергия.Мъжо и той е алерги4ен...киха като луд..от 4убрица,от лук,от 4есън... от всякакви подпрвки и миризми....но си купи хап4енца   и му помагат Party
Мога да ти кажа кои са...ако иска6 Flutter Може и да помогнат Thinking

# 11
  • Мнения: 6 991
 Shocked Имало хапченца  Shocked Я кажи, ако е удобно да погледнеш, или когато ти е удобно, аз ще се консултирам с моята докторка да каже и тя дали мога да гълтам хапчета за едното кихане Embarassed Не съм и предполагала,че хората и за това са измислили лекарство Crazy
Извинявам се за офтопика Wink

# 12
  • Мнения: 3 674
Shocked Имало хапченца  Shocked Я кажи, ако е удобно да погледнеш, или когато ти е удобно, аз ще се консултирам с моята докторка да каже и тя дали мога да гълтам хапчета за едното кихане Embarassed Не съм и предполагала,че хората и за това са измислили лекарство Crazy
Извинявам се за офтопика Wink
Има бе мацка.. Hug.ето "ЗОДАК"/само  3.90 лв/...много добре му действат.  Mr. Green   Пил е и други...но му действат приспивателно...а ЗОДАК ....Не  Flutter Има и много други хап4енца....но докторката  ти 6те ти каже  Flutter

# 13
  • Мнения: 473
Удоволствие домакинската работа изобщо не ми доставя. Всичко го върша по задължение. Удоволствие ми доставят други развлечения като например разходка в планината, хубава книга, среща с приятели, на кафе с приятелки, на фризьор, шопинг и т.н

# 14
  • Мнения: 95
И аз като roza66 си пускам хубава мизика, когато съм си вкъщи.
Обичам  kaffeetrmker_2
newsm79 1ironing wash hang
Мразя  1dishes

Общи условия

Активация на акаунт