Варненки, имате ли си "доверен" гинеколог?

  • 9 432
  • 43
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Търся си лекар /за предпочитане жена/, при който да ходя за профилактични прегледи и когато има проблеми, разбира се. Повечето теми тук са за търсене на доктори за раждане или за следене на бременността, затова реших да питам отделно.
Имам едно течение, което няколко препоръчани доктора се опитаха да излекуват и не успяха. Скоро ще почваме опити за второ детенце и искам да съм абсолютно здрава. И да си намеря лекар, на който да разчитам доживот.  Wink

Моля, споделете кой е ВАШИЯ доверен лекар.
  Hug

# 1
  • Мнения: 656
Ще следя темата с интерес Laughing

# 2
  • Мнения: 2 746
Аз ще ти препоръчам д-р Узунов, кабинета му е на ул. 27 юли, сигурно знаеш.Той е онколог, и трябва да ти кажа, че ако той не вижда нищо обезпокоително,значи наистина не трябва да се притесняваш.Течението може да е и на хормонална основа, освен всичко друго.За жена гинеколог - евентуално доц.Янева в МД.

# 3
  • Мнения: 2 259
От Янева бягайте далеч.Тази яйчник от матка не различава  #Crazy.И да вземе да се пенсионира вече.Пиша го от името на 3 момичета ,лежали в АГ БОЛНИЦА януари миналата годна.Време е да се даде път на младите Peace.А и да ви кажа ,от недовиждане ми прави 2 пункции в два последователни дни #2gunfire.Направо като пиша и полудявам пак........ #Cussing out.
И Цветкова напоследък взе да се изумява.
За сега Жоро Георгиев,Мичев,Ковачев,Танев, - правят ми добро впечетление като специалисти.
Аз от много "спецове" ,ги научих всички лекари във Варна.Не пожелавам на никой да мине по моя път.
Желая ви здраве и по малко проблеми! Hug

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 12:47 от valikir

# 4
  • Мнения: 585
Аз ако не е за бременност и раждане ходя при Узунов на 27 юли и съм изключително доволна. Преди години отидох при него заради упорито течение ,  което беше станало почти хронично и въпреки редовно лечение при други лекари не се оправяше . Оказа се че имам раничка на шийката на матката ,която другите лекари не са видели . Излекува ми я за около месец и течението спря определено се чувствах много по- добре , по симптоми които изчезнаха като с магическа пръчка си правя сметката ,че съм я носела тази раничка около две години без никой от гинеколозите при който ходих да я види . Така че препоръчвам ти го .

# 5
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
.

Не видях, че става въпрос за Варна. Сори.

# 6
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Аз ходя в клиника "Европа" при др.Минчева. Доволна съм, жената пипа леко, ако мога така да кажа, отговаря на дълго и широко на всичките ми въпроси. Като бях бременна и личен телефон ми даде, където й звънях нонстоп, защото имах кървене.

# 7
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Др. Валентин Марков във Военна болница

Аз от Др.Мичев от личен опит съм доволна, но съм чувала и много противоречиви мнения за него

# 8
  • Мнения: 374
Аз ходя от 3 години при Яков, той ми следи бременноста и при него раждах. Само че обяснява когато е в настроение и едно течение не го трогва особено, от личен опит го знам. Д-р Великова в Майчин дом ми се струва добра като отношение към пациентките, тя беше на смяна като раждах, но не знам доколко добър гинеколог е.

# 9
  • Мнения: 3 970
Аз съм доволна от д-р Якуб в курортна,много е мил и внимателен и млад Hug Той ми проследи цялата бременност и много си го харесвам. Единствения недостатък е че ми е далече Tired
Дайте кординати на  д-р Узунов /че ми е близко/ работили с ЗК /не че има значение/

# 10
  • Варна
  • Мнения: 70
Да,д-р Анна Атанасова от "Майчин дом".Тя ми проследи и двете бременности,тя направи и двата пъти секцио:веднъж за едър плод(4 660гр.) и втирия път заради това,че развих гестационен диабет.Имам й 100% доверие.Веднъж казах на мъжа ми,че ако ми каже да родя в обор,ще го направя стига тя да е там.Ходя при нея и на профилактични прегледи.Никога не си претупва работата. Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 893
ами аз до сега само при мъже  съм ходила, и от двамата съм много доволна
единия е др Уалид,той сега клиника си направи на 8ми Приморски, прави ми 2 аборта без никакви последствия  Peace а сега ходя при Боян Георгиев в Майчин дом, той ми проследи бременността и ме изражда, живот и здраве второто пак при него ще бъде  Peace

# 12
  • Мнения: 689
За д-р Узунов знам, че е добър.
Бременността ми следи д-р Г Георгиев, при него и родих. Много съм доволна и мисля да продължа да ходя при него и на профилактични прегледи.

# 13
  • Мнения: 189
д-р Мичев Peaceпротиворечивите мнения идват за него защото ти обръща внимание само ако си платиш Winkно иначе е голям специалист-повечето му пациенти са хара с пари Flutterпосещавам го от 7 години и го казвам от личен опит

# 14
  • Мнения: 56
Аз от д-р Цветкова съм доволна . Пипа страшно леко , но е малко разсеяна защото е мн натоварена си мисля аз. Но за  лечение на на течение ти препорачвам д-р Кирчева в Манус Вита  , това е в стоматологията . Вазрастна е , малко губо пипа , но на мен ми излекува течение което беше силно и упоритои от мн време . Успех Wink

Общи условия

Активация на акаунт