Какво пее детето ми?

  • 2 983
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 678
И така ,нова тема родила се  от спора относно слушането,одобряването и опазването на вашето дете от така наречения Поп фолк.Какъв е репертоара на  малъкия човек? newsm68
За сега ,дъщерята пее само детски песни на английски,щото ходи на такъв но за в бъдеще знам ли!

# 1
  • Мнения: 3 740
Не пее ли детски песни на български? newsm78

# 2
  • Мнения: 4 678
Казва стихотворения на български,пее български песни но рядко.

# 3
  • Мнения: 179
За сега пеем само детски песнички не разбира и не се заглежда в др. по ТВ.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Засега пее единствено "таралеж на кълКо" Laughing и танцува на "спи, зайче сиво" и няколко други детски песнички.

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Засега пее единствено "таралеж на кълКо" Laughing


Joy Василена упорито повтаряше "кълбоК"
Пеят предимно детски песни пред мен. Обаче знаят и много от попфолк хитовете Crazy Странно ми е от къде, наистина. Ще прозвучи изтъркано, но те Планета не слушат у нас, а не съм засичала никога в градината да слушат нещо друго, освен детски песни.

# 6
  • Мнения: 1 547
Мойто дете пее Джъстин Тимбърлейк, Мадона, Нели Фуртадо и подобни... Все пак предпочита Джъстин  Laughing Не знае нито една детска песничка, обаче - казва, че не ги харесва  Crazy

# 7
  • Варна
  • Мнения: 6 849
От седмица насам пее ' Защоооо няма радоооост, за теееб и за мееенн' и се кикоти.
Иначе пее каквото научи в градината, няма чалги там, има акордеон. Peace

# 8
  • Мнения: 2 353
  Песнички за щъркели, "Аз съм детето на крайния квартааал" и "Уи лок ю", но само върху табуретка.

# 9
  • Мнения: 668
Като беше по-малка пееше всякакви български детски песнички.
Сега вече, понеже е кака Wink, репертоара й е предимно от руски и английски такива.
Обаче това, което ми е най-смешно е, че като я попитам кой пее по радиото задължително оговаря - Фреди (Queen)! Laughing

# 10
  • Мнения: 198
дай и музика и не я зака4ай! на 2.8 мес и пее вси4ко,рано проговори и запя с мощен глас вси4ко що 4уеше..детските песни ги знае вси4ките(вси4ките 15 сетинна които аз знам и и пея) на български,съответно на английски вси4ко що пеят в градината..дядото ни е у4ител по класи4еска китара и прекарва доста време с вну4ка си "по ноти"
знае и голяма 4аст от 4алгарските песни  Laughing
пее Слън4ице мооое как те обиии4ам.. на глория
както и отскоро повтаря защооо няма радост(от мюзик айдол)...
музиката и пеенето и се отдават и  харесват, и съм решила да поощрявам този и талант..  newsm78 пък да видим
важното е който пее зло не мислиии  Wink

# 11
  • Мнения: 151
Първата песен, която изпя беше "Мила моя мамо" - и двата куплета  Heart Eyes. После започна да пее и други български детски песнички, а сега е на вълна английски и по цял ден слушам "ABCD...", "Itsy Bitsy Spider" и подобни  Grinning

# 12
  • Мнения: 4 187
До сега, съм я чувала да пее само детски песнички  Grinning!

# 13
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Пее детски песнички и някои от рекламите. Не съм я чула да тананика нито поп фолк, рок или друг стил, но пък се наслушах на песни за цветя, кокичета и котета. Че и мен кара да ги пея.  Grinning

# 14
  • Мнения: 1 470
   Моите пък големите много пееха,детски песнички,и аз мого съм им пяла...Но този дребният,нещо хич не харесва на мама виенето,и ми се кара като започна,а иначе танцува,като циганиетата,две ноти на кръст и той завъртял дупето...
   Но у нас чалга не се слуша,ние с мъжлето сме от старата рокерска генерация...

Общи условия

Активация на акаунт