ВЕЛИКДЕНСКИ БАЗАР - ОТЗВУК И БЛАГОДАРНОСТИ!

  • 6 722
  • 121
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
МИЛИ МОМИЧЕТА и МОМЧЕТА  Laughing
Искам да изкажа възхищението си за всички неща които продаваме в тази работилница за чудеса, защото това наистина са чудеса, пипнати и направени с много любов и тя просто лъха от тях!!!
Ето първите снимки от днешния ден  Hug
ПРЕКЛАНЯМ СЕ НА ВСИЧКИ ВИ!!!!  Heart Eyes  Hug   bouquet


http://damaianti.multiply.com/photos/album/5

# 1
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Иве,много хубави снимки Hug Hug Hug/само дето аз изглеждам като глиган Crazy/

# 2
  • София
  • Мнения: 6 743
Иве,много хубави снимки Hug Hug Hug/само дето аз изглеждам като глиган Crazy/
Утре ще те обучавам на разни техники  Joy , че да се харесваш след това  hahaha Laughing (споко - я ме виж мен  Embarassed)

# 3
  • София
  • Мнения: 6 743
Как се казва това дете  Praynig

# 4
  • Мнения: 2 910
Снимките са много хубави и всички изглеждате прекрасно  bouquet
Как върви базара в София? Утре с още красоти ще се присъединят към вас и нашите Мими и Миленка  Hug
Пожелавам ви успех  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
Хайде давайте снимки та да се видя и аз някъде деее  Mr. Green, че съм все зад обектива  Laughing

# 6
# 7
  • Мнения: 1 264
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/25/24767_310.JPG
статия от вчерашният брой на вестник Черноморски фар  Simple Smile

# 8
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Леле момичета,дават го да вали утре Sick Sick Sick Дали няма да можем да се напъхаме под козирката на църквата,а newsm78 newsm78/ Зари,дали може Thinking/

Ама Миленке,мен оти ме нема на снимките, newsm78 Кво кат не съм с тениска на фондацията ви  #2gunfire Mr. Green Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 6 743
Мери - имаме карт-бланш за козирката, но след 12 като си тръгне Патриарха  Crazy, ама какво правим преди това ако вали - ще решаваме на мястоооо   Hug   bouquet

# 10
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Мери - имаме карт-бланш за козирката, но след 12 като си тръгне Патриарха  Crazy, ама какво правим преди това ако вали - ще решаваме на мястоооо   Hug   bouquet


Ей, супер  Grinning Grinning Grinning Е,то едва ли ще завали още от сутринта.......А ако наистина завали - ами елате в 12 newsm78

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, успех на базара и дано да не вали утре    bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 1 802
Снимки и от мен Страхотни сте момичета! Чувствах се невероятно сред вас  Hug Hug Hug

# 13
  • Мнения: 863
Леле момичета,дават го да вали утре Sick Sick Sick Дали няма да можем да се напъхаме под козирката на църквата,а newsm78 newsm78/ Зари,дали може Thinking/

Ама Миленке,мен оти ме нема на снимките, newsm78 Кво кат не съм с тениска на фондацията ви  #2gunfire Mr. Green Mr. Green

Иматеее бре, даже е семейно WinkИ съм те поодрязала да не се вижда,че си без тениска hahaha Hug

И аз видях,че утре ще вали и си мисля, що не дойдете сутринта при нас,пък като спре дъжда се премествате на църквата, но как ще оставите колите със стоката...ох сложно става...знам ли newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 6 743
Аааа, утре сме на църквата - вее, вали - там сме  Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт