От кога пиете витамини за бременни?

  • 12 801
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 746
Майчета, от кой месец почнахте витамините за бременни? Фалвит добри витамини ли са? Разбира се, разнообразното хранене е по-важно, но все пак какво  и от кога пиете за подсилване ?

# 1
  • Мнения: 463
От самото начало фолиева киселина, а мисля, че беше от 4 - 5 месец, когато започнах да пия витамините на Хип. Тези които ги казваш, не съм ги чувала и не мога да кажа.

# 2
  • Мнения: 2 381
2 опаковки изпих-в средата и в края на бременността.(Матерна)Наблягах на плодове, зеленчуци, кисело мляко, сирене.
Лека бременност  bouquet

# 3
  • Мнения: 630
Запчнах да пия пренатал от пети месец. Много съм доволна от тези витамини - те са на растителна основа и се усвояват 98% от организма, за разлика от синтетичните, които се усвояват в доста по-малък процент.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 244
Фолиева от преди забременяването (планирано) и отскоро Зимафлуор. Док каза, че ще ми предпише към 7 мес. комбинирани, но с ниско съдържание на калций, защото бг храната традиционно е богата на калций и да не се стигне до пренасищане. За съжаление забравих името.

# 5
  • Мнения: 3 478
От преди да забременея Peace

# 6
  • Мнения: 1 440
Пиех фолиева к-на от самото начало на беменността, после от 5 месец - матерна за около 3 месеца и след това като родих изпих една опаковка Пренатал...и наистина мисля, че са много добър продукт на пазара Peace

# 7
  • Мнения: 1 986
  Аз през цялата бременност пих само фолиева киселина-през пролетта и лятото си набавях витамините предимно от плодове и зеленчуци Peace

# 8
Няколко месеца преди да забременея пиех само фолиева, след което преминах на Матерна. Пих ги от началото до края на бременността ми.

# 9
  • Мнения: 910
От 4-я месец започнах да пия Неоксид,преди това не съм пила нищо.

# 10
  • Мнения: 2 663
През първите 30 месеца пиех фолиева киселина, сега не пия нищо -наблягам на плодове и зеленчуци

# 11
  • Мнения: 6 461
През първата бременност пиех Матерна по лекарско предписание.
През втората бременност не съм пила допълнително витамини.

# 12
  • Мнения: 814
От началото на бременноста до третия месец пиех Фолиева к-на, а сега съм на Матерна.

# 13
  • Мнения: 639
от самото начало фолиева киселина и към четвъртия месец Пренатал Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 9 107
И аз пих само фолиева киселина до края на 3 месец. По начало не съм привърженик на витамините, набавяни от аптеката  Naughty . А и докторът ми каза само витамин С, ако искам. Чела съм много коментари, че бебчетата се раждат много едри и със затворена фонтанела от витамините. Просто гледах да се храня малко по-качествено, доколкото ми е възможно- повече белтъчини, плодове и зеленчуци, супи, пълнозърнест хляб и така.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт