Детски клуб Лейди?

  • 6 557
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 242
Събирам отзиви, мисля там да направим РД на Зори http://www.lady-bg.com/contacts.htm

Някой да има впечатления от партитата там - как са като храна, организация, къде избрахте да стоят гостите (нали има 4 варианта), казаха ми и че имало сценки (по посрещане, по поднасяне на торта и т.н.)???

Иначе сигурно е единственият клуб в София с толкова много помещения - 2 вътрешни и 2 външни. За сега съм избрала децата да са в детският кът, а възрастните в градинката с играчките.... но все пак дайте съвет.

# 1
  • Мнения: 7 640
външният кът не е много за хвалене, като се има предвид, че булевардът е на 50м.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 027
Била съм там на детско парти там и не знам кои ще да са тези 2 вътрешни и 2 външни помещения, тъй като си имаше само едно вътрешно.
Вътрешното помещение е доста малко и според мен си е само за децата, а отвън е просторно има детски съоръжения и маси за родителите...

# 3
  • София
  • Мнения: 2 027
Била съм там на детско парти там и не знам кои ще да са тези 2 вътрешни и 2 външни помещения, тъй като си имаше само едно вътрешно.
Вътрешното помещение е доста малко и според мен си е само за децата, а отвън е просторно има детски съоръжения и маси за родителите...
Сега като гледам снимките от сайта се поправям, че в това помещение, което е като сладкарница не съм била
Партито беше организирано в детския кът, а масите за родителите бяха сложени навън сред дет.съоръжения (май месец)
Храната и напитките ги носеха от въпросната сладкарница в съседство, която разбирам също е част към клуба

# 4
  • Мнения: 2 242
Била съм там на детско парти там и не знам кои ще да са тези 2 вътрешни и 2 външни помещения, тъй като си имаше само едно вътрешно. Вътрешното помещение е доста малко и според мен си е само за децата, а отвън е просторно има детски съоръжения и маси за родителите...
броят и сладкарницата, която има вътрешна и външна част. Когато ходих имаше РД и родителите бяха вътре в сладкарницата, а децата вътре в клуба. По принцип ми казаха че при тях идеята е да има забава за децата и отделно родителите да се отпуснат спокойно. За това и ми предложиха вариант - храната и пиенето за родители да са отвън в частта с детски съоръжения, ако искам може и във вътр./външната част на сладкарницата.

Все пак нещо по конкретно като впечатления - видях че улицата е на близо, но това проблем ли е? тортите казаха че са тяхно производство - харесаха ли ви?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 027
....Все пак нещо по конкретно като впечатления - видях че улицата е на близо, но това проблем ли е? тортите казаха че са тяхно производство - харесаха ли ви?
Честно казано, не успях много да опитам вкусотиите, защото имаше много деца и аз трябваше да си гледам само моето(тогава беше на 1г и нещо). Какичките не стигаха Sad. Няколко сандвичета-хапки опитах и си бяха супер, а и тортата беше ОК, но бяха избрали от тези, които са  с много украса отгоре на разни герои и трудно стигаш до съществената част -блата Wink.
Близостта на булеварда пречи дотокова, че е шумно от трафика и е непрекъснато движение.
Но определно отвън е много по-добре, отколкото вътре в детския кът, където беше станало парник.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 145
Ние бяхме на РД на дете от детската градина, преди около месец. Родителите бяхме в сладкарницата, но беше трудно да се съберем удобно (масите са кръгли и трудно се събират). Тъй като беше студено, децата бяха вътре и на мен ми се стори ужасно тясно, явно и те така са смятали, защото непрекъснато бягаха навън по чорапи.
Иначе и на мен ми направи впечатление, че е доста шумно и неприятно от близостта на булеварда.

# 7
  • Мнения: 1 896
Била съм на РД на приятелско дете - храната за възрастните беше супер, но за децата едни хамбургери, които те не можеха да отхапят, особено като се има предвид че бяха отделно от възрастните вътре и нямаше кой да им помага в храненето.
Иначе вярно че е близо до булеварда, но има много и хубави играчки и програмата и вътрешното помещение за игра явно бяха много добри.
Другият проблем - понеже родителите са навън, постоянно някое дете се разреваваше, че не вижда майка си и тя трябваше да тича да го успокоява, а то няма вътре много място за това.
На моя син му хареса много обаче, страхотно се забавлява.

# 8
  • Мнения: 7 640
Сладкарницата е страхотна, макар всъщност сладкишите да имат повече вид, отколкото да са нещо особено.
Близостта на булеварда пречи заради пепеляка и изгорелите газове, добре, че сега не върви трамваят там, иначе шумът е адски.

# 9
  • Мнения: 2 978
Бяхме на детски РД миналото лято.
На мен лично ми хареса.
Родителите бяха на вън при играчките, а децата си избираха дали да са вътре или не.

Тортата и сладкишите, както и сандвичите бяха на ниво - според моите вкусове Wink Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 9 468
Aз съм от доволните майки! Grinning

Празнувахме в ''Лейди''-7-ят РД на сина ми.
Толкова съм доволна, че се чудя къде съм гледала до сега. Hug
Първо планират всичко много добре-имаш избор от 3-4 детски менюта, като всяко включва и играчка. Така и гостите на рожденника си тръгват с малък подарък от партито. Grinning Т. е. всички са доволни.
Тортите са собствено производство.
Избор за пълнеж-поне 6 вида. Аз се забърках Crazy, то с виенска, до с баварски крем, то шахматена, то еклерова... избор голям. Ние си избрахме Спайдерменска торта с еклеров пълнеж Mr. Green. Беше страхотна! Heart Eyes!! И то за 26 лв., на фона на тортите на Неделя, например...
Менюто за родителите също се уточнява-преди това. Дали ще бъдат плата със соленки или мезета или заедно-всичко си го уговаряте допълнително. Другото се поръчва на място, естествено. Wink
Питах ни, дали, искаме клоун за партито. Отказахме, защото се плащаха 40 лв отгоре. Stop
Но затова пък ни изнендаха с много добра организация-говоря за детската част на мероприятието.
Имаше една какичка и батко, които се занимаваха и контролираха децата+още 2 жени. Имаше театро, а бе забавления- игри и пр.
Бяхме резервирали 2 часа в Лейдито. Които минаха неусетно.
Всички гости бяха възхитени от къта за деца, въобще от клубчето като цяло.
Сега за родителската част и обслужването вътре в самата сладкарница има още да се желае. Чакахме сервитьорката за всяка поръчка по 10-15мин при положение, че масата е резервирана до самия ми ти бар. Ама това е бял кахър!
Важното е,  че на децата им се взе акъла от игра, театър и забавления.  Laughing
Много съм доволна от клубчето и го препорчъвам на всички! Simple Smile
Лятото РД на малката пак там ще направим. Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 3 679
На мен хич не ми хареса там - бяхме на рожден ден в края на септември. Може за по-големи деца да става, но определено за 3-4 годишни не струваше. Персоналът беше под всякаква критика - дъщеря ми почти не стоя вътре, дори не успяха да привлекат вниманието на децата, че да седнат и да си хапнат тортата. Когато мъжът ми отиде малко да ги позабавлява с едни кукли за куклен театър, едната "аниматорка" буквално го изгони - за какъв се мислел му вика  #Crazy Бащата на рожденника такъв скандал вдигна. нямаше прибори за всички възрастни - били свършили...абе смотана работа!

# 12
  • Мнения: 2 242
Благодаря ви за отговорите   bouquet Направихме там РД на Зорито – за съжаление не останах особено доволна. Според мен клуба е идеален за кафенце с пастичка през уйкенда, но не и за РД с повече от 8-9деца или на по-малки от 2-3г Naughty.

Ето моите впечатления, ако някоя друга мама се чуди дали там да празнуват. Негативите:
- почти нищо от това което ми бе предложено и уговорено не бе реализирано. Ни сценки с посрещане на гостенчетата, ни специално уточненото смесено плато за вътрешното помещение (възрастните бяха отвън, а специално исках едно смесено за родители, които ще са около децата си вътре), не видях и сценки и игри с които да се забавляват децата (както ми бе казано преди да направим капарото). От обещаните 2часа с 1 аниматор и 1 ди джей – аниматора се вясна в началото и по време на поднасяне на тортата, а по едно време нямаше никой от персонала (децата бяха сами с родителите) Shocked.

- не знам дали поради липса на желание или малко персонал, но нямаше очакваната от мен организация. Например -10 мин преди началният час масите бяха още празни (а едната даже беше заета от външни посетители). Най-много и най-организирани служители видях накрая като се почистваха масите hahaha. Платата бяха много глупаво подредени и понеже бяхме 3 маси - крайните нямаха достъп до другите плата (т.е. вместо да ги миксират, те сложиха на маса по плато от 30 еднотипни хапки и така някой гости се отядоха на кашкавалени, други на пилешки хапки)

- пуснаха вътре в детският кът външни деца и сега на общите снимки с тортата централно се мъдри едно голямо непознато момиченце  Sad(освен на останалите снимки, но там ще го преглътна). Така и не ми остана време да ги разпитам защо така се получи

- вътрешната част е за макс.7-8 деца и 2 възрастни – което означава че става за деца над 2г и без щъкащи родителски тела Wink
- лично аз не усетих нито настроението нито отношението което ми описаха при капарирането newsm78. По-скоро бе претупване на конвейр. Даже останах с впечатление че ни се сърдят дето сме влизали при децата – идеята им била те да забавляват децата, а родителите да се отпуснат и насладят на спокойствие. Само дето не виждам как това въобще е възможно при такава организация, толкова малки деца (гостенчетата ни бяха на 1-2г) и толкова малко пространство. Пък дори детето да не е прохождащо или привързано към майка си не виждам нищо лошо в това да влезнеш да поснимаш или порадваш на малките сладури?


Хареса ми
- и хапките и тортата, въпреки че тортата нямаше нищо общо с пастите от сладкарницата както ни казаха (специално ходихме да дегустираме и да си избираме пълнеж)

- предимството на външната част – не съм и забелязала близостта с улицата (имаше пусната музика, пък и детската олелия заглушаваше всичко), отвън беше просто супер, деца привързани към родителите или бебоци могат да си играят около масите а мама и тати да си приказват, на пушачите не им се налагаше да висят пред входа на клуба.

- имаше сценка по поднасянето на тортата и въпреки претупването (така и не успях да снимам ни тортата ни детето с тортата…) ми допадна.

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 14:46 от Slavi

# 13
  • София
  • Мнения: 9 468
Даже останах с впечатление че ни се сърдят дето сме влизали при децата – идеята им била те да забавляват децата, а родителите да се отпуснат и насладят на спокойствие. Само дето не виждам как това въобще е възможно при такава организация, толкова малки деца (гостенчетата ни бяха на 1-2г) и толкова малко пространство.
О, определено с толкова малки деца е трудно да стане купон.  WinkТо си е по-зле от яслата. Wink
Не знам, какви са ви били очкванията за купон със самостоятелно оставяне на деца на по 1-2годинки и то без родителско присъствие? ooooh!
Че те в детската ясла се скъсват да реват за родителите си, пък камо ли на такова място. Wink
Определено клубовете са си места за забавление на дечица от 2-3 години и на горе. Т.е. на възраст, такава, каквато поне за малко да може да се заиграва и занимава без майка си.
А инсче и на нас ни се сърдиха като влизахме да снимаме и то с право.
Щото като влязах веднъж, малката ме видя и искаше веднага да си трръгваме. и не мога да кажа сега,ч е затова ми е виновен персонала на клуба...  Wink

# 14
  • Мнения: 2 242
Ами имам доста добри наблюдения от други партита с малки деца по клубове  Peace – познавам се с около 7-8 форумски мами + мои роднини все с деца на тази възраст и сме били гости на поне 10-тина РД на 1 и 2годишни. Наистина с малките е трудно, но се получава  Wink – ето миналият понеделник бяхме на 2РД в Патетата и един батко-аниматор куфя здраво с малчуганите. Да не говорим за педагозите в един доста малак Люлински клуб – там почти винаги се справят чудесно  включително с РД за едногодишно …

Пък и все пак аниматорката сама създаде очакванията – щом не можеш да реализираш нещо просто не го предлагаш, щом децата са малки просто предупреждаваш или молиш родителите за помощ...а то ни така ни иначе, хем обещаваш хем недоволството после е по голямо  newsm78

За клубовете по принцип ми е ДОСТА различно мнението Peace – водя Зори от както върши 1г и даже държах да ги посещава поне 1път седмично. Проблеми с оставянето не само не сме имали, а напротив – отразяваше й се много добре…. Но това е друга тема

Исках просто да кажа на тези които се колебаят за Лейди да не взимат в предвид приказките на персонала и да не му се предоверяват както направих аз.

ПС ако знаех че някой ще ми се цупи задето аз или гостите снимаме децата със сигурност нямаше да избера този клуб  Peace

Общи условия

Активация на акаунт