Отговори
  • Мнения: 42

Разделих тези постове от темата на Михол, защото не им е мястото там. Съдейки по развитието на темата предполагам, че има нужда един здравословен спор по темата. Затова я обособих така.
Личното си мнение ще публикувам в отделен постинг.
Yosarian

*******



След като сте опитали доста неща,защо не пробвате с нещо по нетрадиционно.Бих ви препоръчала да посетите Момера в Стара Загора,ако не ви помогне ,няма да ви навреди.Аз лично се възхищавам на уменията и.Виждала съм толкова доволни хора при нея ,от цяла България,с различни оплаквания,за част от които традиционната медицина е непосилна,а тя им помага.Работи всеки ден от 9.00 часа ,в четвъртък от 14.00 часа,събота и неделя почива.Пробвайте и успех.

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 13:58 от yosarian

# 1
  • Мнения: 42
Тя е екстрасенс с диплома и много отличия.Не е задължително да вярваш в способностите и,тя просто те лекува с енергията си.На страшно много хора е помогнала,с най различни заболявания,не лекува рак,диабет третиран с инсулинОще като ви приема,тя казва дали може да ви помогне или не.Смята ,че трябва да се направят 3 посещения при нея в рамките на 10 дена,може и последователни.Всяко посещение ви струва 5лв.Не мога да ви дам точния адрес,защото не съм обърнала внимание на името на улицата и номера,но когато пристигнете в Стара Загора и се качите на такси то ще ви откара тамТрябва да сте точно на мястото,когато започва работното време,ако закъснеете няма да ви приемеНе се записвате предварително,колкото хора са отишли,всички влизат.Наистина,пробвайте,няма да ви излъже,тя ще ви постави точната диагноза и ще ви каже дали ще може да ви помогнеЗа нея са правени изследвания,че е окото ренген,тя ви вижда всяка костичка и всеки орган.Аз смятам,че трябва да опитате при нея,но вие си решавате,успех  Пощата ти е препълнена и ми връща писмата

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Тя е екстрасенс с диплома и много отличия.................
пробвайте,няма да ви излъже,тя ще ви постави точната диагноза ........

"Екстрасенс с диплома" - те такова нещо нЕма!!!  Naughty Диплома от къде, от кого???
Извинявайте за офф-а, ама не се сдържах.
И как така ще поставя диагнози? При това "точни"  Rolling Eyes
В случаи като този, където дори докторите са несигурни в точната диагноза, човек е готов на всичко за детето си и често се хваща за спасителни сламки като "повярвайте, тя няма да ви излъже..."
Не ме разбирайте погрешно! Не съм против нетрадиционните методи на лечение /като хомеопатията например/, но да обещавате дочно диагностициране от еди кой си екстрасенс, е несериозно.

# 3
  • Мнения: 1 710
Тя е екстрасенс с диплома и много отличия.................
пробвайте,няма да ви излъже,тя ще ви постави точната диагноза ........

"Екстрасенс с диплома" - те такова нещо нЕма!!!  Naughty Диплома от къде, от кого???
Извинявайте за офф-а, ама не се сдържах.
И как така ще поставя диагнози? При това "точни"  Rolling Eyes
В случаи като този, където дори докторите са несигурни в точната диагноза, човек е готов на всичко за детето си и често се хваща за спасителни сламки като "повярвайте, тя няма да ви излъже..."
Не ме разбирайте погрешно! Не съм против нетрадиционните методи на лечение /като хомеопатията например/, но да обещавате дочно диагностициране от еди кой си екстрасенс, е несериозно.

Абсолютно съм съгласна - в търсенето си да открият истината хората са способни на всичко, но това не е начинът.

# 4
  • Мнения: 419
Тя е екстрасенс с диплома и много отличия.................
пробвайте,няма да ви излъже,тя ще ви постави точната диагноза ........

"Екстрасенс с диплома" - те такова нещо нЕма!!!  Naughty Диплома от къде, от кого???
Извинявайте за офф-а, ама не се сдържах.
И как така ще поставя диагнози? При това "точни"  Rolling Eyes
В случаи като този, където дори докторите са несигурни в точната диагноза, човек е готов на всичко за детето си и често се хваща за спасителни сламки като "повярвайте, тя няма да ви излъже..."
Не ме разбирайте погрешно! Не съм против нетрадиционните методи на лечение /като хомеопатията например/, но да обещавате дочно диагностициране от еди кой си екстрасенс, е несериозно.
Извинявайте, че се намесвам, но на  точно такъв "екстрасенс с диплома" дължа раждането на дъщеря си и най-вече нейното оцеляване след тежката диагноза "злокачествен тумор" в мозъка. Защо човек винаги вярва единственно на това което може да види и пипне и винаги отрича това, което не му е ясно как става? Много жалко за такива хора,защото сами слагат бариера пред безграничните възможности на природата!

# 5
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
eti7, не вярвам само в това, което мога да видя и пипна! Прекрасно е, че сте решили проблемите си, ходете при когото искате, вие сами избирате.
Но моля Ви, не превъзнасяйте точно в този форум при това, екстрасенсите и не призовавайте родителите на болни дечица да се уповават на тях!
Това може да бъде твърде опасно, особено при случаи, в които пациентът се нуждае от адекватна медицинска намеса!!!
Тук никой не отрича "безграничните сили на природата", но рекламирането на екстрасенси, като "хора с дипломи", които решават тежки здравословни проблеми, е опасно!

# 6
  • Мнения: 419
bim bam, бих искала да разбера вие какво рекламирате или по-точно на какво правите антиреклама.?Разбира се че всеки сам избира къде и как да се лекува, но това което пишете според мен е плод на вашата предубеденост и пълно невежество. От къде на къде ще давате подобни съвети след като нямате реални доказателства за нещата!   Аз говоря от личен опит! Никой за нищо не призовавам, нито правя реклама на когото и да било, още по-малко "превъзнасям" някого. А хората от този форум мисля че са достатъчно големи и сами да преценят към кого да се обърнат. Освен това далеч не съм казала, че е бил решен"тежък здравословен проблем" от "екстрасенс".Той беше решен от официалната медицина. А този човек идиотски наречен от вас "екстрасенс"посочи неврохирурга който единствен се нае да направи такава тежка операция. Има огромна разлика! Така, че моля ви не си измисляйте и не ми преписвайте неказани думи. Всичко останало си е ваш проблем wavey

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.... точно такъв "екстрасенс с диплома" дължа раждането на дъщеря си и най-вече нейното оцеляване след тежката диагноза "злокачествен тумор" в мозъка. ....

В първия си пост никъде не споменаваш ключовата думичка "неврохирург".
А неврохирурга определено има нужните дипломи!

Каквото исках да кажа - казах го. който разбрал - разбрал.
В елементарни и тъпи спорове не ми се влиза.

# 8
  • Мнения: 419
Лошото е, че ТИ нищо не резбра и дано да ти стигне живота да го разбереш!!! Ааа забравих да ти кажа, че всички неврохирурзи имат ДИПЛОМИ !!!!!!!

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 21:08 от eti7

# 9
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
 Laughing  Laughing  Laughing

# 10
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Лошото е, че ТИ нищо не резбра и дано да ти стигне живота да го разбереш!!! Ааа забравих да ти кажа, че всички неврохирурзи имат ДИПЛОМИ !!!!!!!


Е, хубава работа сега... Бим бам и се е налагало да си има работа с неврохирурзи, така, че едва ли не разбира...
Просто се опитаха да ти обяснят, че да се препоръчват "екстрасенси" във форум, където има доста отчаяни родители, готови да се хванат за всяка "сламка" е леко некоректно... Поне аз така мисля... А това кой до колко е "отворен" към непознатото и различното е съвсем друг въпрос...

# 11
  • Мнения: 997
Михол да е жива и здрава вашата дъщера. Дано скоро притесненията бъдат неприятен спомен.
Извинявайте, че се намесвам, но на  точно такъв "екстрасенс с диплома" дължа раждането на дъщеря си и най-вече нейното оцеляване след тежката диагноза "злокачествен тумор" в мозъка. Защо човек винаги вярва единственно на това което може да види и пипне и винаги отрича това, което не му е ясно как става? Много жалко за такива хора,защото сами слагат бариера пред безграничните възможности на природата!

Бим Бам, Петя какво сте нападнали горката жена. Един екстрасенс излекува моето дете от левкодистрофията. Мислех, че знаете!!!!! Вярвам, че не е коректно от ваша страна да критикувате това което не виждате!!!! Все пак туморът вече го няма. Така че....

И преди да почнете да ме разпитвате кой точно е бил конкретният дипломиран екстрасенс, помислете колко е лесно в един форум да се напише това или онова, да се твърди едно или друго, и колко опасни могат да бъдат последствията, за тези, които четат и вярват.
А за незнаещите да кажа - левкодистрофията не се лекува - така че засега, екстрасенс Нобелов лауреат няма да видим.



# 12
  • София
  • Мнения: 213
помислете колко е лесно в един форум да се напише това или онова, да се твърди едно или друго, и колко опасни могат да бъдат последствията, за тези, които четат и вярват.
Именно за то ва става въпрос , че този форум се чете от хора с проблеми , който са готови на всичко и да се хванат за всичко , а последствията може да са страшни , според мен точно това се опитва да предупреди и Бим - Бам

# 13
  • Мнения: 997
помислете колко е лесно ......
Това обръщение е насочено към тези, които без да се замислят, тичат при разни екстрасенси. Без да се замислят спират лечение предписано от лекар и тъпчат детето с разни прахчета. И понеже са имали късмета детето "да навакса" тръбят налява и надясно какво чудо е сътворил някой си екстрасенс на родители, чиито деца може да нямат подобен шанс. Но какво от това. Нали почти всеки екстрасенс помага на почти 99 % от пациентите си и ако не ви помогне ....за ваше съжаление вие сте попаднали точно в този 1%. Използвам горчивата ирония, защото да водиш спор с такива хора е все едно да спориш с вратата на банята.  Sick 
И да не пропусна, ако някой се интересува имам координатите на почти всички екстрасенси, народни лечители, китайски спрециалисти и целебни извори от Видин, през Пловдив до Кърджали. Предоставени ми от услужливи и доверчиви баби, дядовци, комшии и дори непознати.  Wink

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 22:50 от елена акманова

# 14
  • Мнения: 419
помислете колко е лесно ......
Това обръщение е насочено към тези, които без да се замислят, тичат при разни екстрасенси. Без да се замислят спират лечение предписано от лекар и тъпчат детето с разни прахчета. И понеже са имали късмета детето "да навакса" тръбят налява и надясно какво чудо е сътворил някой си екстрасенс на родители, чиито деца може да нямат подобен шанс. Но какво от това. Нали почти всеки екстрасенс помага на почти 99 % от пациентите си и ако не ви помогне ....за ваше съжаление вие сте попаднали точно в този 1%. Използвам горчивата ирония, защото да водиш спор с такива хора е все едно да спориш с вратата на банята.  Sick 
И да не пропусна, ако някой се интересува имам координатите на почти всички екстрасенси, народни лечители, китайски спрециалисти и целебни извори от Видин, през Пловдив до Кърджали. Предоставени ми от услужливи и доверчиви баби, дядовци, комшии и дори непознати.  Wink
Еиий страшна си...., направо ме закопа в земята.Да му се невиди, значи съм се заблуждавала през цялото време.  ritnik Как можах да се излъжа така и да си спася детето...!Как можах да не повярвам на всички неврохирурзи дето ме съветваха да  го оставя да си поживее колкото си му остава, ами се доверих точно на този дето направи невъзможното / по съвет на "екстрасенс"/. doh Ама като не съм имала късмет да те открия, че да ме светнеш..., кой ми е крив.!
Извинявай за сърказма, но наистина ме предизвика!
Ти как си ги представяш нещата -  разбрала съм за тумора и веднага съм се юрнала при първия "екстрасенс"?
Именно отчаянието за което говориш и безсилието на медицината отвежда човека до тях. Да- наистина имах огромен късмет, защото този екстрасенс не е някой самозванец, а биоенерготерапевт от световна величина, с много ДИПЛОМИ /на които bim bam много държи- изследвана в Токийския университет, Русия и Германия./ Ако мислиш все още, че правя реклама мога да те успокоя, че Тя не се нуждае от такава, тъй като и без това отдавна не приема хора.Освен това с никакви "прахчета" не съм си тъпкала детето, нито пък някой го е лекувал с нетрадиционна медицина. Да беше прочела поне за какво става въпрос, преди да нападаш! Ролята и в случая беше да ни каже дали и кой може да направи операцията. Нещо за което, човек никога не би се сетил сам.
Бяхме обиколили всички светила на неврологията и неврохирургията . Никой не вярваше първо, че това дете е още живо , още по малко да оцелее след операцията. Няма виновни - такава е медицинската статистика. Нооо..."неведоми са пътищата божии".И съгласете се с мен че човек трябва да има ОГРОООМНА  вяра и воля за да пренебрегне всичките тези авторитети /за мене също бяха такива/ и да продължи да се бори. Не искам никой да обидя или да оплюя. Искам само да кажа /най-вече на bim bam/, че в случая не става въпрос за дипломи. Диплома имаше и този, който я оперира и онези които я отписаха. Разковничето в случая е в личностните качества на човека, за които никой не дава диплома.. А понякога за да намериш верния път такива ясновидци наистина могат да направят чудеса.
 Тъй- като много се отклоних от темата искам да се върна назад. Всъщност ни най- малко не съм искала да споря за тези неща, но вие наистина така ме нападнахте, като че ли съм извършила престъпление. Искам да дам надежда на този объркан татко, точно така както и вие го правите. Разликата идва от гледните точки и най- вече от житейските опитности. Както знаем всеки изхожда от собствения си мироглед. Това не значи,че трябва да се възприеме като панацея. Просто още един вариант, който в моя случай беше решаващ.Защо да се затварят врати и да казваме "такова животно нема". Има разбира се и според мен тепърва ще бъдат открити много от скритите от очите ни хоризонти.  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт