Пак за работното време в детските градини.

  • 419
  • 3
  •   1
Отговори
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Преди 2 дни се забавих в работата и отидох да прибера децата от градина в 18:45.Бяха останали само 4 дечица и стояха в предверието обути,облечени и с шапки да чакат родителите си.Госпожата не беше очарована много от факта,че трябва да чака.
  До кога ще продължава това изнудване от персонала в детските градини?Няма ли начин да бъдат задължени да стоят на работното си място,до изтичане на работното им време?!Аз например съм до 18:00 и имам или нямам работа съм длъжна да стоя до този час.Мисля си,че ако и тях ги задължат да стоят до 19:00 ,няма да има приказки от рода на:"Пак остана само ти,майка ти няма ли да дойде да те вземе най-накрая?"или "Кажи на вашите да идват по-рано,писна ми все заради теб да стоим...",защото това наистина съм го чувала /за щастие ,не в нашата градина/ #Crazy Sick

# 1
  • Мнения: 1 902
Във вашата детска градина пак стоят до късно.При нас работното им време е до 18 часа.Но следкато си заминат всички деца и госпожата си тръгва-може и в 5 часа да е какво да рпави да стои повече.Случвало ми се е да закъснея малко-да отида към 17.45 и децата да са оставени на лелята което за мене е страшно безотговорно от страна на госпожата.Ако ги попиташ ще ти отговорят-за толкова пари толкова работа.

# 2
  • Мнения: 14 133
Безобразие!!! Би трябвало да си стоят до края на работното време, без да роптаят или да оставят децата на лелките.

# 3
  • Мнения: 5 362
Нашите градини са до 19.00 ч. също.Но положението е горе-долу такова.Обикновено събират всички деца в една група и чакат там.

Общи условия

Активация на акаунт