НЯМА ТОПЛА ВОДА И ПАРНО

  • 3 736
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 272
Тази сутрин ставам и както обикновенно пускам кранчето да се изтече водата за да дойте топлата и м/у временно си намазвам косата с маска. След половин час установявам че няма топла вода и парно. А съм и с бебе на 5 месеца което забърсах с мокра кърпичка. И сега какво към кой да се обърна???? ПОМОЩ!!! Живея в Илинден. Моля ако някой може да ми помогне да пише.

# 1
# 2
  • Мнения: 1 180
При нас също няма - ни парно, ни топла водица! Мъжът ми звъня в "Топлофикация" - сърдит глас му съобщи, че стачкуват за "неопределено време"..... Гадове!

# 3
  • Мнения: 115
И ние нямахме топла вода тази сутрин, парното не съм проверявала - а сме в овча купел.

# 4
  • Мнения: 4 916
При нас също няма - ни парно, ни топла водица! Мъжът ми звъня в "Топлофикация" - сърдит глас му съобщи, че стачкуват за "неопределено време"..... Гадове!

Обадете се в някоя телевизия  Peace и ги накиснете.

В Изток има парно. Вчера от крана за студената вода даже тече топла  Shocked Шантава работа.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 272
Чудничко Mr. Green и сега КАКВО?

# 6
  • Мнения: 23
Бях пуснал същата тема за което се извинявам.

Току що говорих с диспечерите на топлофикация в този район.

До 13 14 часа ще има топла вода и парно.
Намерили са повредата и работят по нея.
така че късно довечера или рано сутринта ще има топла вода и парно.

Нощес побеснях защото в 5 часа звъня да питам какво става и диспечера ми крещи сякаш аз съм им пробил газопровода. пък на мен просто инфо ми трябваше.... не че това ще топли семейството ми следващите 15 часа но все пак е нещо.

Ако въпреки това има желаещи да си говорят с диспечерите ето Ви номер
(02) 9515196


а ето и причината
"Много софиянци осъмнаха без топла вода и парно заради авария ТЕЦ „Земляне", предаде БТА.
Причина за аварията е пробив в газоснабдяването на централата. 
Засега проблеми с топлата вода и парното  има в кварталите "Овча купел",„Борово",  „Красно село" и „Бъкстон". "

# 7
  • София
  • Мнения: 1 272
Аварийните телефони дават заето. Колко удобно. И как може да стачкуват без предупреждение/

Хайде да направим списък в кои квартали няма парно и топла вода и ще звънна в БТВ
 СПИСЪК

1. Илинден

# 8
  • София
  • Мнения: 1 272
Progi благодаря за инфото, само не разбрах в 13 часа или след 13 часа т.е. през ноща да очакваме топлата вода

# 9
  • Мнения: 23
след 13 часа т.е. късно довечера. а не наобяд ...
ето и списък на засегнатите
Топлофикационен район ”Земляне”
Адрес: кв.”Борово”, ул.”Природа”N2
Обслужва: жк”Иван Вазов”, жк”Бели брези”, жк”Красно село” , жк”Хиподрума”, жк”Лагера”, жк”Славия”, жк”Бъкстон”, жк”Борово”,жк”Мотописта”, жк”Гоце Делчев”, жк”Стрелбище”, жк”Сердика”, жк”Красна поляна”, жк”Овча купел”, жк”Разсадника”, кв”Гевгелийски”, жк”Илинден”.

# 10
  • Мнения: 4 916
след 13 часа т.е. късно довечера. а не наобяд ...
ето и списък на засегнатите
Топлофикационен район ”Земляне”
Адрес: кв.”Борово”, ул.”Природа”N2
Обслужва: жк”Иван Вазов”, жк”Бели брези”, жк”Красно село” , жк”Хиподрума”, жк”Лагера”, жк”Славия”, жк”Бъкстон”, жк”Борово”,жк”Мотописта”, жк”Гоце Делчев”, жк”Стрелбище”, жк”Сердика”, жк”Красна поляна”, жк”Овча купел”, жк”Разсадника”, кв”Гевгелийски”, жк”Илинден”.


Сега се сетих, че докато живеехме в "Гоце Делчев" и ние честичко нямахме парно и топла вода. Явно авариите са нещо обикновено за района.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 272
Догава да не звъня в телевизията. Така или инче аварията си е авария . Какво да се прави. Узас сега как сте изкъпя. Да топля вода на печката, нали Confused

# 12
  • Мнения: 4 916
Догава да не звъня в телевизията. Така или инче аварията си е авария . Какво да се прави. Узас сега как сте изкъпя. Да топля вода на печката, нали Confused

Можеш да звъннеш и да поставиш въпроса от гледна точка на майката на студуващото бебе, която се е обаждила по телефона и се е разплакала от грубостта на чиновника. Аз така щях да направя пък  #Cussing out Е** ти изродите.

# 13
  • Мнения: 261
А,ние имаме топла вода и парно!Сигурно после ще стачкува и нашия район ooooh!.Тия за какво стачкуват?Ние трябва да стачкуваме,защото ни режат главите до кръста с тия сметки .... #2gunfire

# 14
  • Мнения: 261
Причината е в газопровода-сега прочетох!Извинявам се,че не догледах добре!
Съжалявам за мамите с малки деца без парно и топла вода SadМного е неудобно,а и на вън какъв студ е... Tired

Общи условия

Активация на акаунт