Не иска да яде...

  • 357
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 764
Вече се виждам в чудо.Синът ми яде единствено и само хляб,хлебни изделия(баница,попарка) и кроасани.Въобще не желае супа,манджи,за плодове да не говорим.До кога ли ще продължи това нещо.....? newsm78 Sad Пробвала съм да го държа гладен,но не действа,просто категорично отказва!

# 1
  • Мнения: 4 447
Аз нямам много опит с големи бебета, на смесено хранене и т.н., но ми идва идеята, да пробваш да надробиш хляба в супата, белким се излъже, а?
 Party

# 2
  • Мнения: 764
Пробвала съм бе,как иначе,не иска резила му с резил!

# 3
  • Мнения: 4 447
Ами в другите неща има сирене, турни сиренце, пък виж?
 newsm78

# 4
  • Мнения: 2 757
Добре дошла в клуба. Аз от сума време рева по форумите заради същия проблем. Кара само на хляб евентуално намазан с масло и мляко. И банан кога е много прегладнел. За съжаление, че съм намерила решение на проблема. И аз пробвах с глад ама не стана - 2 седмици го измъчих без ефект. Той даже и попара не яде. Начи яде корн флейкс с кисело и пр мляко, където слагам по малко банан. Яде овесени ядки с плодово кисело мляко - от фините, накиснати за кратко в млякото. Варени не ги ще и никакви зърнени каши варени не понася. Мляко с ориз яде, или поне ядеше до скоро с малко ванилия и канела и лека подсладено. Яйцата и сиренето е идеална идея да му ги даваш в баничка. Ние и нея не я обичаме. Понякога успявам да го излъжа да яде пържени филиики с яйде, или яйце и сирене запечни на филия. АМа хапне малко и поча да плюе покриетието. По същия начин месото - запечено на филийка. Слагам само яйце в каймата и малко сол, защото е чувствителен към всякакви миризми. Пак яде малко и почва да плюе покритието. Но и на това малко се радваме. За да наваксаме липсата на плодове давам едни пюренца плодови за 6 месечни на Нестле, които явно приема, защото опаковката му е интересна и си играе с нея, докато сам си яде - не дава да го храня от как ходи на ясла, което е добре до някъде. Иначе можеш да му правиш домашен хляб - аз така се принудих. Слагам най различни брашна и семена - слънч семки, овес ядки, ленено семе, сусам, студено пресовано олио и т.н. И хлябът става малко по хранителен според мен. Понякога настъргвам малко картоф или морков в тестото. Кренвирши също хапва понякога, но избягвам да му давам. Ананас след вечеря може да хапне малко - ако примерно аз ям и храня и баща му и той идва понякога и зева като чавче. Хапне малко и толкоз. Е това ни менюто от как е навършил годинка. Расте си нормално. Давам чат пат витамини. Дано съм ти дала някоя идея и дано при вас е период, защото при нас не е - от край време имаме проблем с храненето.  Cry

# 5
  • Мнения: 764
Ники Фин,надявах се и ти да се включиш,защото се сетих,че беше се оплакала от подобен проблем.Значи и при вас все още е така.Ами ще се продължава значи така,докато сами не решат ,че искат да се хранят нормално.Иначе давам чат-пат витамини и не ми е боледувал скоро.А пък е едър,не е заслабнал хич-15 кг. е,но не яде в големи количества.А бе,лайно,с една дума.
Успех в отглеждането!

# 6
  • Мнения: 4 447
Ники Фин,надявах се и ти да се включиш,защото се сетих,че беше се оплакала от подобен проблем.Значи и при вас все още е така.Ами ще се продължава значи така,докато сами не решат ,че искат да се хранят нормално.Иначе давам чат-пат витамини и не ми е боледувал скоро.А пък е едър,не е заслабнал хич-15 кг. е,но не яде в големи количества.А бе,лайно,с една дума.
Успех в отглеждането!

 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт