Сешоар с дифузер

  • 2 144
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Здравейте.Мисля да си купя дифузер.Спрях се на този модел -Taurus Alize 2000 PROF- http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=838069
Като цена и екстри ме устройва но понеже не разбирам много като купувам какво да гледам реших да се допитам до вас.Моля ви споделете своите мнения относно дифузерите и по-точно този модел.Благодаря ви предварително.  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 313
За този модел не знам.Сестра ми има на Филипс и казва,че е доволна.

# 2
  • Мнения: 814
 Според мен този дифузер няма да може да ти начупва дабре косата. Доколкото знам трябва да е по дълбок и с по дълги шипове.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Определено се оглеждай за такива дифузери. Peace

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Аз имам такъв сешоар на Bosh.И често си начупвам косата.Става идеално.Използвам и доста пяна черна Taft с 5 фактор.
Момичетата са прави, трябва да е с по- дълги шипове.

# 5
  • Мнения: 3 453
За този модел не знам.Сестра ми има на Филипс и казва,че е доволна.

Аз също.Втора година съм с такъв и съм супер доволна.Тази марка дори не съм я чувала.

# 6
  • Мнения: 1 986
  Аз имам на Ровента,но изглежда като този,който е показала Карчева-доволна съм Peace

# 7
  • Мнения: 14 471
аз имам на филипс с дифузер, сега почти не го ползнвам но с дългата коса - да, за обем. но начупване не получавах, сега разбирам че е било заради по-късите шипове

# 8
  • Мнения: 36
Извинявам се, че използвам темата, но мисля че е подходящото място за моя въпрос. Имам хубав сешоар и искам да си купя само дифузер. Знаете ли дали се продават отделно и ако сте виждали някъде къде? Благодаря предварително.

# 9
  • Мнения: 233
Благодаря ви момичета за насоката която ми дадохте.Бихте ли ми казали по-ефтини марки дифузери с големи шипчета?Изрових този  http://get.bg/catalog/product_info.php?manufacturers_id=52&products_id=19272
Има ли някой такъв и дифузерът му добър ли е?


Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 01:22 от ndv

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 5 289
Да ама пише за еднократна употреба.

# 12
  • Мнения: 2 956
Аз го имам и съм доволна  Peace за другите не мога да дам мнение...но щом е по-добре с по-големи шипчета значи друг трябва да си харесаш  Peace

# 13
  • Мнения: 233
Dika,дай по-подробни отзиви моля те.с каква коса си.Аз съм с права и 6те го ползвам предимно за начупване така че сподели ще има ли някакъв ефект или да послушам момичетата и да си тарся с по дълги шипчета.

# 14
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Това е дифузер за боя за коса  Laughing аз имам такава машинка, не са за еднократна употреба, но се сменят на определен период от време.

Иначе имам и сешоар с дифузер, неизвестна марка. Ползвам го от около 4 години, за дълга и чуплива коса е супер  Peace наистина самият дифузер е дълбок и шипчетата са дълги.

Общи условия

Активация на акаунт