напречно предлежание???

  • 1 207
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Моля, тези от вас, на които бебчетата са били напречно да ми кажат дали са се обърнали в 9 месец. Аз влязох в 7, но още е така. Малко ми е притеснено...моля, тези които имат същото преживяване да пишат. Благодаря  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 610
Малкия беше така и се обърна в 9м Peace, аз съвсем го бях отписала и вече се настройвах за секцио,защото два месеца беше все напречно,но за щастие накрая се обърна дори не бях разбрала Успех

# 2
  • София
  • Мнения: 276
И при мен е напречно, надявам се скоро да се обърне...  Confused

# 3
  • Мнения: 1 237
И при мен беше напречно,на една от консултациите лекаря каза,че има време да се обърне,но после реши да го обърне той,през корема.Незнам дали това е било най-доброто решение,
защото се роди с увита пъпна връв,и си мисля дали не е било от това  въртене.

# 4
  • Мнения: 605
Голямата беше напречно през цялата бременност и не се обърна до 2 дни преди термина, та стигнахме до секцио. Според докторката фактор да не се обърне бебето беше положението на плацентата при мен.

# 5
  • Мнения: 10 983
Моето все още е разположено седалищно и сме планирали секцио. Но казват, че има време, някои се обръщат в последния момент Wink В повечето случаи майката не разбира кога бебче се обръща.

# 6
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ние бяхме със седалищно предлежание от 5м.-така и не се обърна.А за въртенето през корема вече има изследвания че са опасни за плода,именно заради увиването на пъпната връв.Не си струва риска.

# 7
  • Мнения: 388
и моята до последно не се обърна. Родих със секцио.

# 8
  • Мнения: 679
Здравей !
Виждам, че си в 28-ма г.с. Ако това ще те успокой, аз бях в 29-30 г.с. когато бебо беше напречно, когато го гледахме на ехограф след 2-3 седмици вече всичко беше ОК Simple Smile Стискам палци всичко да е наред и бебо да заеме правилната позиция!  Peace
Успех   bouquet

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Това е абсолютно индивидуално при всеки. Аз раждах със секцио защото беба не се обърна, но това в никакъв случай не означава, че и при теб ще се случи същото. На моя приятелка бебчето се завъртя няколко дни преди да роди. Леко раждане ти пожелавам  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт