Вярвате ли на астролози, гледачки и ясновидци?

  • 3 977
  • 43
  •   1
Отговори
Били ли сте при такива хора да се интересувате за бъдещето, партньора и т.н.?
Аз бях  и останах неприятно изненадана кат о ми предрече, че ме чака развод Rolling EyesВие как ще реагирате и имате ли подобни случки?

# 1
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Били ли сте при такива хора да се интересувате за бъдещето, партньора и т.н.?
Аз бях  и останах неприятно изненадана кат о ми предрече, че ме чака развод Rolling EyesВие как ще реагирате и имате ли подобни случки?
Преди да пуснеш тема,ползвай търсачката.Има сигурно 20 подобни теми.

# 2
  • Мнения: 364
Не!  Naughty
Още не съм изкукала! Аз съм православна християнка и не вярвам на подобни глупости! Нямам подобен опит, защото не ходя при такива особи!

# 3
# 4
  • Мнения: 46 437
Не вярвам  Grinning

# 5
  • Бургаски вечери...
  • Мнения: 52
Категорично не!

# 6
  • Мнения: 6 991
на астролози - да, щото аз съм отчасти такава Laughing
гледачки...не, само на себе си и своите виждания за бъдещето вярвам... Crazy

# 7
  • Мнения: 3 674
Нито едно от двете.Нумерология евентуално.... Wink

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Не вярвам с хора, които си контактуват със звездите.

# 9
  • София
  • Мнения: 903

 Peace

Не мога да разбера хората, които като си купят вестник задължително проверяват хороскопа си ( аз тази страница я пропускам). Или пък такива които дават луди пари да им направят индивидуален хороскоп . Скоро чух по телевизията, че един такъв хороскоп,направен от Алена, струвал 1800 лв.  И даже имало хора, които си били поръчали.    #Crazy #Crazy #Crazy

# 10
  • Мнения: 11 747
Никога не съм ходила на гледачка!Не вярвам на нищо от този род!Не си чета хороскопа по вестници и списания!Изобщо не ме вълнуват такива неща!

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не, спокойно, това са глупости ....и на мен са ми предричали разни неща, които аз напук на гледачките, не допуснах да се случат ...всичко е до самонавивка. ....ако повярваш, ще ти се случи  Peace

# 12
  • Мнения: 397
Изобщо не им вярвам! Naughty

# 13
  • Мнения: 3 091
на врачки и гледачки не вярвам. Вярвам на астролозите, НО както те сами казват, 30% зависи от нас.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 951
на врачки и гледачки не вярвам. Вярвам на астролозите, НО както те сами казват, 30% зависи от нас.

Да,вярно е!,а другото е кой каквото си направи!

Общи условия

Активация на акаунт