Чували ли сте нещо за Д-р Стаменов?

  • 2 730
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 272
Здравейте! За първи път пиша на всички. И ние със съпруга ми искаме да си имаме детенце, но нещата стават все по-сложни. Започна се от май месец на 2004г, когато тръгнах по лекари да открия причината, заради която не забременявам. Откриха ми хламидия, започнахме да се лекуваме. Все още нямам резултат дали това е минало. След това проверих проходимостта на тръбите - непроходими. Правиха ми лапароскопия  и се установи, че по никакъв начин няма да се отпушат и единствения ни вариант е ин витро. Препоръчаха ни д-р Георги Стаменов. Аз вярвам в преценката на моя лекар, но е добре да чуя нещо за него от хора, които са го посещавали. Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 1 612
Не се вижда от кой град си, но ако си от София препоръчвам ти Щерев, ако си близо до Варна - доц. Маркова.

# 2
  • Мнения: 272
Защо, нещо лошо ли сте чували?  Аз съм от Силистра.

# 3
  • Мнения: 1 612
Ами не. Просто знам, че те са най-добрите и не си заслужава да си губи времето човек с други доктори(от горчив личен опит го казвам). За него нищо не знам. Ти сама си прецени.

# 4
  • Мнения: 272
Благодаря ти много!

# 5
  • Мнения: 93
За Стаменов само хубави неща съм чувала, докато за Щерев не мога да кажа същото. Виж в клуба Проблемно забременяване в www.clubs.dir.bg, там скоро имаше тема за различни добри лекари -специалисти по ин-витро.

# 6
  • Мнения: 272
Нещо не мога да го отворя този клуб!

# 7
# 8
  • Мнения: 272
Благодаря ти wa_wa!
Информацията се намери и беше много полезна. Вече реших, че ще е д-р Стаменов.  И в никакъв случай д-р Тодоров от братя Тодорови! Другата седмица ще ходя на разговор!!!

# 9
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Няма за какво! И успех разбира се!

# 10
  • Мнения: 6 472
Много съм доволна от доктор Стаменов. Ходя при него от 3 години! Не съм имала проблеми със забременяването, но жената която ми го препоръча имаше. Твърди че благодарение на неговата помощ в момента се има прекрасно момченце Grinning

# 11
  • Мнения: 697
За Щерев и аз съм чувала само кофти неща. По-добре не рискувай. Да нр говорим че смъква по 5 кожи с цените си.

# 12
И аз съм пациентка на д-р Стаменов от 3 години.Той ми прави лапароскопия и всичко възможно за да забременея.Това е най-внимателния лекар,който познавам.Преди 10 дни направи/с друг негов колега/ операция-за първи път у нас и за пети в света.В последния брой на в-к Жълт Труд има коментар от него.

# 13
  • Мнения: 724
Цитат на: Roni
И аз съм пациентка на д-р Стаменов от 3 години.Той ми прави лапароскопия и всичко възможно за да забременея.Това е най-внимателния лекар,който познавам.Преди 10 дни направи/с друг негов колега/ операция-за първи път у нас и за пети в света.В последния брой на в-к Жълт Труд има коментар от него.

ето я статията
И аз съм пациентка на д-р Стаменов. Не само, че е най-внимателния лекар, но е и един от малкото лекари-човеци.

# 14
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Здравейте!

Аз съм пацентка на д-р Георги Стаменов от около 7 години. Мога да ви разказвам с часове през какви здравни проблеми съм минавала и как този Човек е бил до мен във всеки един труден момент! НЕВЕРОЯТЕН специалист  newsm20  !!!

В момента ми следи бременността и с толкова сигурност ме "зарежда" и толкова спокойно и добре се чувствам от неговите грижи, че наистина с малко думи не мога да опиша усещането.
За всяка жена, която се чуди дали да му стане пациентка, бих казала следното - "Аз мога само да го хваля, но той сам много бързо ще докаже качествата си!"

УСПЕХ !

Общи условия

Активация на акаунт