Страхова невроза и паническо разстройство !

  • 87 377
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Здравейте ,пишави за да ми кажете някой добър психолог в София около Младост няма значение кои номер,само да ми помогне ,а не да си гледа часовника и дай 30 и чао .И ако има някой  който да страда от същото да си поговорим ,преди две години бях така ,но не живеех в София а в Търново и там след обикаляне на много доктори ,попаднах на един който ми помогна ,но му загубих координатите а и се омъжих в София и не мога да пътувам до там.Бях много зле ,беше ме страх да седя сама ,постоянно си мислех че нещо ми има ,че съм болна от нещо че ще полудея че ще умра,и подобни ,доктора ми каза че като родя ще се оправя но уви имам детенце на 10 месеца и мъж който много обичам и съм щастлива но това нещо пак почна да се появява,Пиех хапчета Пароксат който найстина ми помогнаха ,но сега незнам какво да правя незнам дали ще се справя сама !Моля ако има някой като мен да ми пише !

# 1
  • София
  • Мнения: 1 057
Д-р. Якимова
Практикува в 25 ДКЦ в Младост 3, но не си спомням освен в сряда следобед, дали имаше и друго приемно време.

# 2
  • Мнения: 2 425
Пробвай с хомеопатия Peace. Има полза.

# 3
  • Мнения: 1 559
Ако искаш ми пиши на лични да ти дам координатите на нашата хомеопатичка. Тя е клиничен психолог, а и  работи и с Бахови есенции. Дано да намериш решение на проблема!

# 4
  • Мнения: 7
ot dosta vreme i az sam taka hodih na nevrolog ,pih lekarstva no re6ih 4e sama ne si li pomogna niama koi,predi da rodia vtoroto si dete ne6tata se biaha poopravili no sega vsi4ko zapo4na otna4alo

# 5
  • Мнения: 1 942
Ako не кърмиш почвай по чашка две запарка от жълткантарион и още толкова запарка от билката страшниче.
Аз също съм ЗА хомеопата. И не си падам по медикаментите на психолозите.

# 6
  • Мнения: 2 237
И моята е клиничен психолог и работи с Бахови есенции.Аз страдам от нещо подобно,но с нейна помощ кризите намаляха до абсолютен минимум.Само бих те посъветвала да не пиеш антидепресанти,гадни са и само подтискат проблема без да го лекуват.

# 7
  • Мнения: 188
Силвето, а случайно да можеш да ми препоръчаш добър хомеопат в Русе, че и аз май имам нужда от някаква подобна помощ. Не съм чак толкова зле, но все пак и аз много често изпадам в такива състояния

# 8
  • Мнения: 138
И аз съм така след второто раждане и сега ходя на психотерапия антидепресанти не пия само дианксит но сега и него спирам,иначе и аз си мисля за хомеопатия на мои познат му помогнаха някакви капки.

# 9
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Аз пък в разрез със някои мнения за антидипресантите ще ти кажа, че ПОМАГАТ, но не решават целия ти проблем - нужна е комбинирана терапия от антидепресанти и психотерапия. Но моля те консултирай се с психиатър и не предприемай нищо от нашите съвети на своя глава - ние не сме лекари, а пациенти - поне аз съм такава!
Лечението е строго индивидуално!Паническото разтройство се лекува и дори ти съдейства, защото след него живота е още по- хубав!Лекувай се !Успех! И горе главата, защото всичко е там - в нея!

# 10
  • Мнения: 146
Алтернативното лечение е май единствения начин да се избегнат страничните ефекти на антидепресантите. Акупунктурата също е едно от добрите средства за избор при подобно страдание.

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Химията на нещата е объркана ..... освен психологичната помощ , опитай да си помогнеш сама .... наложи си режим и стриктно го спазвай ... ставане, гимнастика, хранене ...под час

.......това ще ти донесе известна доза сигурност в ежедневието .....Други важни неща са движението и физическото натоварване  ...всеки ден прави гимнастика .... счита се, че ако не се потиш по 20 мин на ден, водиш застоял живот ... 30 минути отделяй за гимнастика, тичане на място, Йога , каланетика ...или някаква аеробика .... за хора като теб, движението е най- важното нещо

..и третото е правилното хранене .... махни кафето, какаото и захарта ... постепенно .... подслаждай си скромно храната .... влез и прегледай здравословната тема .... пълнозърнести храни е задължително да приемаш .... хляб, макарони, кафяв ориз, пълнозърнес овес ..... малка бучица месо ...без пържено .... и много плодове ... Успех  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 561
Ako не кърмиш почвай по чашка две запарка от жълткантарион и още толкова запарка от билката страшниче.
Аз също съм ЗА хомеопата. И не си падам по медикаментите на психолозите.
Психолозите не изписват медикаменти.
Ти имаш ли поставена диагноза и от кого? Ако си ходила при психиатър би трябвало да знаеш, че при ПР психотерапията е само подържаща терапия, т.е. лечението е с антидепресанти. Вече бях писала по този въпрос, някъде назад я има темата.

# 13
Здравейте. Моля Ви помогнете ми. Чувствам се изчерпана в борбата си с това паническо разтройство. Страдам от 6 години, но резултатът е временен с антидепресантите. Имам прекрасно семейство. Какво изцкам от този живот???

# 14
  • Мнения: 2 425
 viari
Какво точно ти е, разкажи.
Пробвай с хомеопатия.

Общи условия

Активация на акаунт