частна детска кухня в Пазарджик

  • 1 288
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Интересуваме частни кухни в Пазарджик.Има ли и някой може ли да ми даде телефон.А и разнасят ли храна по домовете?

# 1
  • Мнения: 413
Има,да.Обаче до скоро нямаха телефон,сега не знам.Намира се на центъра срещу "Захарната къща".

# 2
  • Мнения: 46
благодаря за отговора,а имаш ли представа дали готвят вкусно.
Твойта принческа е само месец и половина по голяма от моята-храни ли се на кухня или..?









-------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 23:33 от Доня Туфиня

# 3
  • Мнения: 413
От няколко места вече чувам,че храната е добра.Аз още не съм почнала да давам от кухнята,още не съм захранила с някои неща.Може би от 9-я месец.Но видях,че в кухнята предлагат храна за две възрастови групи - от 6 до 9 месеца и от 9 месеца нататък.Така че ако искаш може да пробваш,храната се поръчва от днес за утре и не е скъпо.Мисля даже че имат разнос по домовете,но не съм сигурна. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 332
Аз също съм ползвала въпросната кухня. В началото готвеха много вкусно, но вече не е така и най-безочливо лъжат в грамажа  #Cussing out Много хора се отказаха по тази причина от кухнята аз също. Постоянно някой се кара с тях  Whistling

# 5
  • Мнения: 46
благодаря за отговора.Явно 6те си я запиша в експресно парти пловдивската фирма която доставя храната в кащи.
Вие пишете ли в темата на пазарджишките мами аз не много са ми.... Wink

Общи условия

Активация на акаунт