събирам инфо за бойлери Crown

  • 2 284
  • 6
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 170
Предстои ми подмяна на бойлера в банята. Търся не много скъп, но сигурен  и икономичен 80л. бойлер. Консултантът в магазина  ми препоръча Crown - били "не много скъпи, но качествени. Много рядко давали дефекти".
Моля, ако някой е  закупувал такъв бойлер да напише своето мнение. Приемам и всякакви други предложения.    Hug

# 1
  • Русе
  • Мнения: 170
побутвам темата - никой ли не е купувал такава  марка бойлер Thinking

# 2
  • Мнения: 420
Не бих го препоръчала.
По-добре си вземи български, поне няма да имаш проблем с резервните части, ако се развали.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 389
За бойлерите не мога да кажа,но имам фурна такава марка,която още е в гаранция и ми омръзна да се разваля.Не бих рискувала отново с техни продукти.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
По-добре си вземи български,

че той си е нашенски, бре Wink

srusinova - никой нищо не може да ти каже и гарантира.  Confused На всеки 2г. и половина сменяме бойлери. 1-во Фламина, после Теси, сега ЕЛДОМИНВЕСТ или Дипломат.
За първите 2 само това  #2gunfire, последния е пресен, нямам впечатления все още...

# 5
  • Мнения: 420
По-добре си вземи български,

че той си е нашенски, бре Wink


Нашенски са му само надписите.
Правят ги в Турция с евтини турски части.
Същото е и с "Дипломат".
Кръщават ги, че са български, но само марката им е българска, всичко друго е евтин внос.
Напоследък и "Елдоминвест" се излагат.
Започнали са да слагат едни калпави китайски терморегулатори, дето на всичкото отгоре никъде ги няма като резервни части.
Доколкото ми е известно заега само хасковските са с български части, ама знае ли човек, може и там вече да са почнали да слагат от скапаните китайски и турски части.


# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
тъй, де.. тъй...
Ето защо на 2г. и малко сменям бойлер  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт