Украсихте ли за Великден?

  • 3 308
  • 63
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 152
От година на година все по-хубави и хубави украси предлагат за празниците. За мен лично има много изкушения, но пък съм да не се преминава границата на натруфеното.
Вие как украсихте за Великден дома си? Може и снимков материал.  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 258
Накупих си разни неща, но с украсата ще се заема в четвъртък след като боядисам яйцата.

# 2
  • Мнения: 8 505
Вече приключвам с изработването на украсата.Най-вероятно в почивните дни ще я подредя.

# 3
  • Мнения: 4 916
Още не съм, само купих разни пролетни калинки и пеперуди. За Великден смятам да направя едно дърво (клон) с висящи рисувани яйца, най-вероятно пъдпъдъчи и някакъв венец за масата. С това смятам да се огранича.

# 4
  • Мнения: 14 471
накупих яйца, закичих скрина в трапезарията, сложих в една купа и в една ваза, заедно с пеперуда и плюшен заек.
и една висулка измайсторих сама с картинки разпечатани от нета.
много обичам Великден Grinning

# 5
  • Мнения: 750
Снощи започнах!  GrinningВъпросът е кога ще сколасам да продължа ...  Whistling

   

# 6
  • Мнения: 115
Завиждам ви благородно, ние сме в ремонт и нищо не можем да направим, даже незнам и яйцата къде ще боядисваме.

# 7
  • Мнения: 4 406
най- вероятно ще импровизирам к няколко цъфнали клонки и украса по тях

# 8
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Да, още мин. седмица.  Party

# 9
  • Мнения: 1 802
Леллеее, колко съм изостанала... за първи път чувам, че на Великден се украсява жилището...
Благодаря ви момичета за идеята! Тази година и във къщи ще бъде украсено!  Heart Eyes
А аз ще следя темата със много голям интерес, за да ми дадете и идея каква украса да сложа!  Hug

# 10
  • Мнения: 1 951
По принцип не украсявам много за великден, имам няколко покривки с великденски мотиви, вземам и подходящи сафетки. На мен ми стига да сложа шарените яйца на масата - винаги много им се радвам.

# 11
  • Мнения: 8 505
идея каква украса да сложа!  Hug

Много идеи за украса има тук.

# 12
  • Мнения: 14 471
Леллеее, колко съм изостанала... за първи път чувам, че на Великден се украсява жилището...

не си изостанала - аз от две три години купувам великденски украси - зайци, кошнички, яйца.
в щатите например си украсяват тематично и за лятото, деня на благодарността, хелоуин. измисляш си тема и си украсяваш Grinning

# 13
  • Мнения: 4 916
в щатите например си украсяват тематично и за лятото, деня на благодарността, хелоуин. измисляш си тема и си украсяваш Grinning[/b]

И това не е лоша идея  Peace

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Аз не украсявам  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт