въпрос за цикъл

  • 844
  • 9
  •   1
Отговори
момичета, имам към вас следния въпрос. един по-обилен цикъл може ли да бъде причина за някакво заболяване?лично на мен ми е много обилен през 2 и 3 ден с много съсиреци, които ме притесняват.благодаря предварително за отговорите

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Защо не отидеш на преглед и обясниш това?Да те прегледат и да си наясно поне, да не го мислиш и да се притесняваш Peace

# 2
  • Мнения: 1 436
лично на мен ми е много обилен през 2 и 3 ден с много съсиреци, които ме притесняват.

И при мен е така всеки месец. А съсиреците са от лющенето на лигавицата на матката.

# 3
  • София
  • Мнения: 626
Абе,момиче!Ти за лекар чувала ли си?При всяка жена е различно,но ако таво е необичайно за теб,по-добре се консултирай с лекар.
Успех! newsm10

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
И после пиши, но наистина е най-добре да отидеш на лекар! Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 35 814
Консултирай се с лекар. Peace
Може това да е признак за проблем

# 6
  • Мнения: 4 700
ами при мен съ6то се слу4ва по някога. Ако при теб се повтаря отиди на лекар, ако е било само един път мисля 4е няма при4ина zа притеснение. Но това е само мнение.   bouquet

# 7
  • Мнения: 520
Ако досега не ти е бил такъв цикъла си обърни внимание и се консултирай с гинеколог.Моя поначало си е много обилен и със съсиреци ,но когато взе да ми тече над 10дни ми изписаха хормонални таблетки за да го регулираме и си влезна в предишните норми.

# 8
  • Мнения: 822
Хм, то и аз все още не мога да установя това със съсиреците дали е проблемно или не... И аз имам, но не са много, така че мисля, че е нормално, все пак се излющва лигавица. Но задължително върви на лекар, особено ако досега не ти е бил така цикъла. Лекарят ще те насочи към изследвания.

# 9
  • Мнения: 802
аз лично съм имала такъв проблем преди години - цикъла беше доста обилен и точно като твоя и доста продължителен
 - тогава ходих на лекар, спомням си , че не беше някакъв сериозен проблем,
но казаха че не е хубаво все пак да губя толкова много кръв и ми дадоха лекарства .

не си споням точно какво, защото беше преди години - върти ми се мисъл, че пих тогава противозачатъчни - но дали е било заради обилното кървене и за регулиране  или за да се предпазвам тогава от забременяване  newsm78
не мога да се сетя .
но определено трябва да отидеш на лекар според мен .

Общи условия

Активация на акаунт