не мога да отслабна

  • 742
  • 5
  •   1
Отговори
здравейте мамета,
вече година и 11 месеца откакто съм родила и не мога да отслабна( 15 кг)Още кърмя възможно ли е от това да не мога да се събера. ?
Моля ви дайте ми съвет...не мога да се понасям

# 1
  • Мнения: 1 120
спазваш ли някакъв хранителен режим или лек спорт?

# 2
  • София
  • Мнения: 570
И аз бях така. Уж казват, че от кърменето се отслабвало. Ама при мен не беше така. Казаха ми, че след като спра да кърмя ще почна да отслабвам - да, да, ама не. Минаха 5-6 месеца а кг. не слизат надолу. И за това се хванах сериозно и 5 дни на чай и ябълки. После 1 месец почивка и пак. Свалих така 7 кг., които запазих почти 1 год. Ама като почнах работа и се заседях пред окмпютъра по 8 ч. на ден без никакво движение и пак напълнях. Сега упорито спазвам разделно хранене и лека по лека май се пооправям.
Ама според мен глад му е майката и движение.

# 3
  • Мнения: 40
аз имам същия проблем!моята беба е на 3 месеца а аз не съм мръднала нито грам!свалих 15 кг с излизането от родилния дом и това беше!пробвах да бъда на диета но нещо май се поувляках,защото драстично ми намаля кърмата!а имам да свалям още 15 кг!на всичкото отгоре се задава и лято........не ми се мисли!

# 4
  • Мнения: 1 120
без хранителен режим(дори лек),кой каквото ще да ви обяснавя-няма слабеене.ако се чака на въздуха-бая ще има да чакаме
 Peace

# 5
  • Мнения: 2 584
сестра ми в момента е 40кг. и се тъпче за да напълнее малко, все още кърми а малката е на 1г.5 месеца, всичко си до структура, никога не е пазила диети и много се радваше че е напълняла през бременноста

Общи условия

Активация на акаунт