Днес във Варна бе пребита майка

  • 6 951
  • 186
  •   1
Отговори
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Днес във Варна бе пребита майка на две деца.Ужасът се е разиграл на детска площадка пред погледите на деца и майки в квартал Младост до Мебелната палата.Полицаите дошли  на мястото не предприели никакви мерки по задържане на побойника.Изчакали заминаването на пребитата майка и завързали приятелски разговор с побойника придружен с цигара и безгрижен смях.
Поводът за изненадващата и нищо не предизвикана агресия бил следния:
Синът на побойника ударил силен шамар на по-малко от него дете.Пострадала майка виждайки това се приближила до тях и попитала къде е бащата на детето ударило шамара.В този момент идва "родителя"и без обяснения удря жената с глава в лицето и и чупи носа.Започва да сипе обиди и нецензурни изрази пред препълнения пясъчник с деца и родители.Дори сам с усмивка на уста, предложил да извика полиция.
Този човек е всеки ден в парка с детето си.И то както баща си сипе удари без да мисли .Утре и моето дете може да попадне между тях.Бясна съм,че не съм била там.Бясна съм,че малко хора били там ще свидетелстват срещу нещото което нарича себе си мъж.Искам да има някаква справедливост,а не да ми казват:"Ама той е голям и силен.Много ме е страх,че ще ме удари мен или детeто ми"Той вече е ударил!!!Какво ще го спре да удари утре друга майка или недай си боже дете!  Страшно е също,че майката на удареното дете не е направила нищо ,за да защити сина си.

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 14:31 от Нев

# 1
  • Мнения: 505
 Голям мъж, няма що! Shocked Защо никой не е реагирал? Защо майката не е подала жалба?

# 2
Ха на бас, че бабаитът е също полицай! Или син на полицай... Whistling

# 3
  • София
  • Мнения: 1 320
Ей, побърка се тоя народ!!!  #Cussing out Такъв ли пример да даваме на децата си, да се биеме по детските площадки!?  ooooh!

# 4
  • Мнения: 8 999
Дано дъщеря ми никога не попадне на сина на такъв татко. Иначе после ще пише във форума анонимно. Добре, че с мъжа ми сме почти винаги заедно навън - той е от най-едрите екземпляри, не е побойник, но се чувствам защитена. Нищо, че сигурно в такава ситуация ще се наложи аз да го подсетя, че е редно да млатне другия татко.

# 5
  • Мнения: 2 152
Ужас, ужас...бясна съм. Добре че нямам пушка, че го утрепах тоя.Мале въобще няма да се замисля и после ще го лежа за свестен #2gunfire #2gunfire

# 6
  • Мнения: 17 546
Отвратително! Поредният гъзар/връзкар, който ще се измъкне безнаказано и ще се смее отстрани на жертвата си! Просто нямам думи! Все по-разочарована съм от беззаконието в държавата ни! Не, не все по, а направо окончателно! Полицай в другите държави е нещо, което носи сигурност и респект, а тук половината от полицаите са бивши или настоящи престъпници и първи приятели с такива! Иди разчитай и вярвай после на полицаите... Какво ли мисли жена му за "супер мъжа" който си има?

# 7
  • Мнения: 480
Не мисля, че изобщо може да се коментира тази тема. Каквото и да се напише, ще е излишно. Остават само ужасът и страхът
Иначе ми идва да го застрелям този и полицаите също!

# 8
  • Мнения: 764
Ха на бас, че бабаитът е също полицай! Или син на полицай... Whistling
И аз така си помислих.Този случай трябва да се раздуха,омръзна ми децата ни да растат,като гледат как се шири простотия навсякъде! #2gunfire #Cussing out

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Бледо подобие на човек, а за мъж и дума не може да става. Изверг Close. Дано има възмездие.

# 10
  • Мнения: 8 999
Ха на бас, че бабаитът е също полицай! Или син на полицай... Whistling

... и че трепе и жена си вкъщи!

# 11
  • Мнения: 47 901
Ха на бас, че бабаитът е също полицай! Или син на полицай... Whistling
със сигурност
какво да коментирам, като не можем поне на полицията да разчитаме в такива случаи,какво ни остава да правим  #Cussing out
иначе доста често ми се е случвало да попадам в скандали на улицата, най-вече с ревностни кучкари, но засега не ми сее случвало да ме бият, дано не се случва!

# 12
  • Мнения: 5 622
Ха на бас, че бабаитът е също полицай! Или син на полицай... Whistling

Глупости. ИСкаш да кажеш, че престъпник е= на полицай ли?!  Shocked

Никой не е недосегаем, няма значение дали е полицай или най-висш мафиот..Всички са под ударите на закона..Ако си търсиш правата де....

Но нека не говорим без да има официално инфо по въпроса...Така просто разказано....кой казва, че е станало точно така?! Мен лично ме съмнява....  Peace

# 13
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Баси простака Sick "родител"...?
Бясна съм, защо другите , които са били там не са се намесили? Защо полицаите не са го направили #2gunfire?
Винаги съм имала отрицателно мнение за тези пикл1овци полицаите. Гади ми се от такива като тях Sick Sick Sick

# 14
  • София
  • Мнения: 2 896

 Страшно е също,че майката на удареното дете не е направила нищо ,за да защити сина си.


Ами би било редно поне да свидетелства срещу побойника, след като, доколкото разбрах, друга майка е пострадала, като е попитала кой е родителя на удрящото дете.


Утре и моето дете може да попадне между тях.Бясна съм,че не съм била там.Бясна съм,че малко хора били там ще свидетелстват срещу нещото което нарича себе си мъж.Искам да има някаква справедливост,а не да ми казват:"Ама той е голям и силен.Много ме е страх,че ще ме удари мен или детeто ми"Той вече е ударил!!!Какво ще го спре да удари утре друга майка или недай си боже дете! 

носи си пистолет за САМОЗАЩИТА!


Ще си получи заслуженето това изчадие....когато попадне на някой още по-голям кретен от него с по-силни връзки...

Общи условия

Активация на акаунт