Рокля за кума - в кои магазини в София?

  • 2 257
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 896
Ще ставам кума в края на май и искам да съм с рокля. Тъй като никога не съм обикаляла да търся точно това, искам да знам къде мога да намеря нещо подходящо - да не е супер официално, до 300-400 лв, размер 46, за голям бюст и не особено тънка талия  Grinning.
Искам да е в свежи тонове, може с флорални мотиви, дължина около коляното. Надявам се покрай абитюрентките да има повече избор, но наистина няма идея къде да търся. Ако някой пък познава някоя много добра шивачка, която да ми ушие рокля по мой избор, би било супер.   

# 1
  • Мнения: 1 455
Преди две години минах по този път.От многото търсене,накрая взех да се оглеждам по абитуриентските рокли и такава си взех.Естествено изчистена и много добро попадение Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 896
Преди две години минах по този път.От многото търсене,накрая взех да се оглеждам по абитуриентските рокли и такава си взех.Естествено изчистена и много добро попадение Peace

От кой магазин?

# 3
Ела в Стара Загора и ще ти намерим подходяща обещавам!! Майка ми ина магазин за официално облекло-дамско , всичко е внос от САЩ и Германия .Роклите са по една със страхотни материи и наистина нещо качествено цените са от 100 до 500 лв.Имаме достатъчно купувачи дори от София! Ако се интересуваш ще ти пратя адреса на магазина.

# 4
  • София
  • Мнения: 11 657
Познавам една шивачка,която миналата година уши абитуриентския тоалет на племенницата на мъжа ми.Бяха доволни племенничката и майка и Laughing.
Ако не намериш нищо мога да изнамеря координатите и да ти ги дам.Аз съм ходила при нея за корекции,не за шев,но свеки си е шила и май също беше доволна.Работи на Солунска.
Иначе се сещам за Tani Fashion на Пиротска май имат интересни модели,но приготви поне 200 кинта /това миналата година,а и ти се вместваш със сумата,която си определила/,а също виж и в магазина на Кенсол на Пиротска,има един магазин Лена м/у Руски паметник и Македония,Modena май беше като тръгнеш от Руската църква по Раковска към Славейков. Ако се сетя за още ще пиша понеже миналата година обикалях като лудите за кръщенето на дъщеря ми,а и още бях пълничка тогава та се изпотих докато намеря.
Но най-официални са май на Тани.Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 896
Ела в Стара Загора и ще ти намерим подходяща обещавам!! Майка ми ина магазин за официално облекло-дамско , всичко е внос от САЩ и Германия .Роклите са по една със страхотни материи и наистина нещо качествено цените са от 100 до 500 лв.Имаме достатъчно купувачи дори от София! Ако се интересуваш ще ти пратя адреса на магазина.

а има ли големи номера?
Прати ми адреса на лични!Мерси!

Многознайница, мерси за информацията! Лена то знам, минавала съм оттам, но не съм влизала да разглеждам. Ще отида и в Тани.

# 6
  • Мнения: 1 455
Магазина е на Пиротска,но ей на не помня фирмата.Намира се малко преди Халите в едно малко базарче срещу Халите.

# 7
  • Габрово
  • Мнения: 240
А официални костюми с пола или панталон за същия случай къде в Сф мога да намеря?

# 8
  • София
  • Мнения: 11 657
А официални костюми с пола или панталон за същия случай къде в Сф мога да намеря?
Мисля,че в същите магазини,които съм изброила на Гуш,можеш да потърсиш и ти.Иначе по Пиротска,Графа,Витошка,зависи вече от заделената сума.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт