Какъв чай давате на вашето бебе?

  • 3 377
  • 68
  •   1
Отговори
Мили мами какъв чай давате на вашите мъничета? Чула съм че чай от липа е  много полезен, но доколкото знам липата събира радиация. Давате ли такъв чай?

# 1
  • Мнения: 2 019
аз давам от лайка

# 2
  • София
  • Мнения: 6 781
Давам й липов чай,набран в планината.Чайовете на Хип също много ги харесва  Peace

# 3
  • Мнения: 2 082
лайка е добре,но не за много малко дете защото е алерген-не знам твоето на колко е.шипката е много полезна,но не на пакетче ,а на плод-има много вит Ц .тя може да се комбинира с липа

# 4
  • София
  • Мнения: 6 781
лайка е добре,но не за много малко дете защото е алерген-не знам твоето на колко е.шипката е много полезна,но не на пакетче ,а на плод-има много вит Ц .тя може да се комбинира с липа

И шипката е алерген,заради мъхчето. Иначе наистина е много полезна,но трябва по-късно да се дава.

# 5
Аз от раждането му давам само на HIPP.

# 6
  • Мнения: 41
Досега съм давала само на Хип,много и харесват.

# 7
  • Мнения: 2 082
лайка е добре,но не за много малко дете защото е алерген-не знам твоето на колко е.шипката е много полезна,но не на пакетче ,а на плод-има много вит Ц .тя може да се комбинира с липа

И шипката е алерген,заради мъхчето. Иначе наистина е много полезна,но трябва по-късно да се дава.
затова се вари цяла.по-принцип за много малки бебета ,защо трябва да се дава нещо различно от мляко и вода..

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
На Хип,много ни харесват

# 9
  • София
  • Мнения: 6 781
лайка е добре,но не за много малко дете защото е алерген-не знам твоето на колко е.шипката е много полезна,но не на пакетче ,а на плод-има много вит Ц .тя може да се комбинира с липа

И шипката е алерген,заради мъхчето. Иначе наистина е много полезна,но трябва по-късно да се дава.
затова се вари цяла.по-принцип за много малки бебета ,защо трябва да се дава нещо различно от мляко и вода..

Едно момиченце от нашите отчетни/на годинка/ получи жестока алергия от шипката Sad.Бяха в болница дори.Така,че имам впредвид доста по-късно да се дава.

# 10
  • Мнения: 1 756
Основно лайка и шипка

# 11
  • Мнения: 2 082
като си помисля,че нас ни караха да пием шипка още след изписването... и аз давах,но още нямах интернет..  Wink

# 12
  • Мнения: 3 334
Аз от раждането му давам само на HIPP.
и аз така Peace Peace Peace

# 13
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Много съм доволна от чайовете на Хип.Сега,когато Марио е по-голям(на 1г и 2м)му варя и шипки.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 781
като си помисля,че нас ни караха да пием шипка още след изписването... и аз давах,но още нямах интернет..  Wink

Нали затова е форума ,да си споделяме  Hug.Радвай се,че при вас не е имало такава реакция  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт