ползвали ли сте ....

  • 723
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 111
такива продукти от тази фирма www.bodid.net ?
Сега видях този сайт и ме заинтригува това,че продуктите са билкови и на сносни цени

# 1
  • Мнения: 8 917
Не съм ги чувала дори newsm78

# 2
# 3
  • Мнения: 6
Аз ги видях за парви път преди една година на едно изложение и от тогава само това използвам.Много, много са добри , преди това използвах само медицинска козметика , но откакто използвам тази никога не съм имала проблеми. Супер са.Използвам зелената серия 30+,

# 4
  • Мнения: 1 111
а от нета ли ги поръчваш и ако да - коректни ли са в доставката

# 5
  • Мнения: 6
В началото ги взех от изложение и там ми дадоха списък на аптеките с които работят в Сф. От сайта не съм поръчвала , но фирмата е много стабилна, основно изнасят за чужбина.Аз преди да използвам техни продукти купувах само медицинска козметика,главно Vishi, но от около година не съм взимала друга козметика. Супер много съм доволна от крема за околоочният контур.Може да ми кажеш за кой район ти е удобно да погледна в списъка и да ти дам адресите на аптеките.Аз ги купувам от една аптека на Черни връх.

# 6
# 7
  • Мнения: 1 952
Ще следя.

# 8
  • Мнения: 1 952
Чак сега разгледах сайта подробно, ползвала съм избелващите кремове, не са за мен..не ме избелиха, а само ме омазниха и ми избиха пъпки.
Иначе в нашата аптека продаваме и серията за акне..нямам наблюдения.
Избелващите ги търсят много, аз затова реших да пробвам, но не останах доволна.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
И аз за първи път ги чувам Peace

# 10
  • Мнения: 6 958
За пръв път ги чувам и аз  newsm78 Какъв производителя, нещо не мога да се ориентирам  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт