Имам питания за няколко покупки за дома

  • 1 742
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 428
Моля, да ми помогнете в покупките на следните неща:

- хубава прахосмукачка - сега имам Бош, но е доста стара. Иначе съм доволна. Но искам нещо, което да не вдига толкова прах и да има приставки освен основната. Много държа да има хубава приставка за прах. И, ако може да не е много шумна. Не държа да е мощна, защото в къщи нямаме килими, а сме само на теракота и ламинат, и не ми трябва много смукане. Чудя се за тези с водните филтри  Rolling Eyes Дали има някаква разлика  newsm78 Много ми харесва Рейнбоу, нашите го имат. Но не ми се дават пари за прахосмукачка, колкото за една кола  Money

- хубави покривала за легла - не искам да са сатенени. Гледах едни много хубави, но бяха 200лв едното  #Crazy Ако има нещо хубаво на по-приемливи цени, ще е много добре.

Благодаря предварително  Grinning

# 1
  • Мнения: 4 916
Задай някакви финансови параметри.

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Покривки за легла могат да ти ушият по поръчка в почти всеки магазин, където се продават тапицерии. Поне в Пловдив е така. Аз харесвам памучни покривки, от капитонираните. Едва ли ще струват повече от 50лв.

# 3
  • Мнения: 14 488
аз съм се запалила по една прахосмукачка която прахосмучи сама. то е робот всъщност. съвсем случайно прочетох за нея в чужбинския форум и също така случайно открих че имат фирма която ги продава в българия.
струват между 500 и 600 лева, което не е толкова много. имат и варианти които хем прахосмучат, хем мият пода. абе страшна работа!!!
ако те интересува ще пусна линк.
аз съм в преговори с мъжа ми за това нещо Grinning

# 4
  • Мнения: 4 916
аз съм се запалила по една прахосмукачка която прахосмучи сама.

Гледах едно такова на Дженерал електрик - кръгло като извънземно и ходи само по пода, представих си как ще вземе акъла на котката.

# 5
  • Мнения: 505
аз съм се запалила по една прахосмукачка която прахосмучи сама. то е робот всъщност. съвсем случайно прочетох за нея в чужбинския форум и също така случайно открих че имат фирма която ги продава в българия.
струват между 500 и 600 лева, което не е толкова много. имат и варианти които хем прахосмучат, хем мият пода. абе страшна работа!!!
ако те интересува ще пусна линк.
аз съм в преговори с мъжа ми за това нещо Grinning

И аз искам такава  Peace
Колкото до покривалата, можеш да си поръчаш при шивач или, както е казала Де Ваня, във фирма за тапицерии  Peace

# 6
  • Мнения: 4 428
Задай някакви финансови параметри.

Ами за прахосмукачка мога да прежаля и повече пари. Но не и 2000евро за Рейнбоу. Гледах някакви за 700-800лв Нямам против и нещо хубаво и по-евтино естествено  Peace

А тези роботчета ги знам. Но аз искам нормална прахосмукачка. Както казах много държа да има приставки /особено за прах/, защото ми трябват. А сегашната има само основната. А има ли нещо, което да става и на парочистачка  newsm78

# 7
  • Мнения: 505
Вземи си тогава комбинирана прахосмукачка с воден филтър.

# 8
  • Мнения: 4 428
Вземи си тогава комбинирана прахосмукачка с воден филтър.

Може ли малко повече инфо за водните филтри. Доколкото знам са два вида, но нищо повече  newsm78 Какво значи комбинирана прахосмукачка  newsm78

# 9
  • Мнения: 505
Говоря за нещо подобно

или

 ПРАХОСМУКАЧКА
- 1400W
- ВОДЕН ФИЛТЪР
- УНИВЕРСАЛНА ЧЕТКА
- БОГАТ НАБОР ОТ НАКРАЙНИЦИ
- МЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПИЧНА ТРЪБА

# 10
  • Мнения: 4 513
Моята прахосмукачка е Samsung Easy 1400 (станах да погледна марката, че не бях много сигурна Blush). Не беше скъпа, май м/у 60-80 лв беше. Мощна е, ние сме като вас - предимно ламинат и теракот, имаме две малки килимчета, чудесна работа ми върши. Мисля, че беше с постоянна торбичка, но ние я сменихме с еднократни. Има две приставки освен основната четка - една с тънък процеп, смуче всичко това чудо, за дребни и яростни боклуци е, и една малка четка, която е предимно за мебели. Тъй като малката четка се слага върху това чудо с тесния процеп, също смуче страхотно! Лека е, малка и компактна, тръбите са метални, телескопични, което е плюс. Иначе голямата четка е стандартна, аз не ги харесвам много, защото често трябва да се мие Blush ама айде сега, това да е кусура.
За шалтетата не мога да ти помогна, аз разчитам на скопосни бабаи и свекърви Blush, затова зимата съм със страхотна бяла плетена покривка от баба, а лятото - с много красиво шалте, шито от свекърва ми. Ако искаш, мога и снимки да ти пратя, ако смяташ, че ще са ти от полза. Искам да кажа, че аз съм "за" ръчното прозиводство, по-красиво е. Peace

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това роботче звучи интересно и високотехнологично  Laughing

# 12
  • Мнения: 505

ПЕРЯЩА ПРАХОСМУКАЧКА С ВОДЕН ФИЛТЪР
-1500 W
-МЕТАЛНИ ТРЪБИ
-3 НАКРАЙНИКА ЗА МОКРО ПОЧИСТВАНЕ
-3 НАКРАЙНИКА ЗА СУХО ПОЧИСТВАНЕ

-ПЕРЯЩА ПРАХОСМУКАЧКА
-1400 W
-МЕТАЛНИ ТРЪБИ
-3 НАКРАЙНИКА ЗА СУХО ПОЧИСТВАНЕ
-3 НАКРАЙНИКА ЗА МОКРО ПОЧИСТВАНЕ

Разгледай тук http://technomarket.bg/products.php?page=1&klasaswe=025& … (029,030,031,032)

Общи условия

Активация на акаунт