За непоносимите болки в ръцете.....

  • 527
  • 7
  •   1
Отговори
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Здравейте.Вече съм в 6-я месец и започнаха страшни болки в костичките на ръцете..не  мога да спя,не мога да пиша..а ми предстоят изпити.Изтръпват ми пръстите и ги пронизва нещо сякаш с шишове  Sad  Моля ви ако някой е изпитал това неразположение нека каже как се е избавил ,защото много се страхувам че на изпита който ми наближава няма да мога да напиша нищичко....

# 1
  • Мнения: 2 587
Аз имах същият проблем,но предимно през нощта.За съжаление нямам решение.Лекарката ми изписваше Неуробекс и Фастум гел,но ефект нямаше.Мина веднага след като родих.
Искрено се надявам да намериш решение!

# 2
  • Мнения: 4 621
Не съм имала такъв проблем. Защо не се консултираш с лекаря си, да ти даде нещо за облекчаване на болките newsm78

# 3
  • Мнения: 865
Здравей!Пробвай да носиш стягащи ленти на китките.Избягвай да спиш в/у ръцете си.Това са съветите към бременни с такива оплаквания в една малка книжка "Най-важното за бременността"
Добрата новина е ,че оплакванията изчезвали след раждането на бебо!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 750
Пробвай да си разтриваш ръцете или помоли някой да ти направи масаж. Това ще те облекчи. Питай и лекаря си с какво може да се мажеш. Има такива, които изстудяват и такива, които загряват, затова е добре да питаш кое ще е подходящо за твоите болки.

Прави са момичетата, че тези неразположения минават след раждането, а до тогава ти пожелавам по-малко болежки. Лека бременност   bouquet

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И на мен ми бяха изписали Фастум гел.Ефект никакъв. Tired

# 6
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Мерси много момичета.Аз също пия Неуробекс....няма ефект...явно не случайно хората са казали ,че Майка лесно не се става...

# 7
  • Мнения: 2 677
Зълва ми имаше същия проблем. Освен че я боляха, ръцете й се надуваха страшно много. Облекчаваше я хладна баня от смрадлика на ръцете.

Общи условия

Активация на акаунт