коя е най-голямата издънка ,която сте правили?

  • 475
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Хайде ,споделете!Кой с какво се е издънил,толкова,че да го хване срам от себе си? Embarassed
На мен последно ми се случи това:
 Бях в едно заведение с мой познати и исках аз да платя сметката,по простата причина,че винаги ,когато се видим те плащат,а сега ,така да се каже бяхме на "мой терен"и държах аз да платя!С най-добри чуства.......,но един от тях каза:-Не!аз ще платя!  Crossing Arms
Тогава аз му бутнах ръката и подадох парите на сервитьорката с думите: - Абе ,нали ви казах,че аз ще платя!изкрещях го тросното и с лош поглед.След ,като станахме и тръгнахме ме хвана много срам EmbarassedНезнам!!! newsm78какво ли са си помислили за мен,хората................

# 1
  • Мнения: 3 423
Аз издънки нямам.
Много се владея.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271
Преди няколко години със старата кола - нещо ме бяха хванали лудите - музиката на макс и  карам бясно... Прибирам се и мъжът ми пред гаража. Слизам, а той ме пита - Пак ли ти е изгоряло гърнето (на ауспуха), че така ръмжи колата. А аз, заради музиката не съм чула и отивам от зад да видя, защото по някога леко се измъкваше. Поглеждам - няма ми ауспуха  Shocked, надничам отдолу - няма ми гърнето  #Crazy Явно го бях изгубила някъде по пътя, но не съм разбрала....
Още ме е срам за тази случка, а мъжът ми не пропуска да се посмее с приятелите си  Blush

# 3
  • Мнения: 2 723
Когато на една професионална сбирка се обърнах към зам министъра по малко име ooooh!
Понеже е семеен приятел от години и като е идвал на гости с жена си естествено не се обръщам към него с г-н еди кой си ....

Голям срам... ужас, идеше ми да потъна в дън земя, а то телевизии, медии... мамата си трака ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт