ГЛОБУЛ SMS

  • 1 856
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Вече толкова сайтове пребродих как пък един не предава sms към Глобул.
Някой ако знае - сега е моментът!
 newsm78

# 1
  • Мнения: 13 512
Вече толкова сайтове пребродих как пък един не предава sms към Глобул.
Някой ако знае - сега е моментът!
 newsm78

официалният сайт на Глобул. В my Globul , но може да е само за абонати на глобул.Пробвай.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и не само, че е само за абонати на Глобул (след съответното регване), ми трябва и телефонът ти да не е спрян  Crazy

Голяма щуротия, според мен  #Cussing out

# 3
  • Мнения: 39
В официалният сайт на Глобул можете да с и направите регистрация на цената та 1 sms и можете да изпращате съобщения до абонати на Глобул, само ако сте абонати с платени сметки или имате заредин ваучер.

# 4
  • Мнения: 1 952
А смс- те безплатни ли са или те цака от ваучера/ сметката?

# 5
  • Мнения: 47 963
da,и аз се интересувам, но щом са такива условията за регистрация, значи си цака според мен?

# 6
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Не.Безплатни са.Но не винаги ги пращат

# 7
  • Мнения: 3 537
Не взимат пари, но и аз знам,че телефона не трябва да е спрян или с изтекъл ваучер.Мисля,че само при първоначалната регистрация взимат някакви пари....не съм сигурна, но предполагам.Ние сме направили така - една приятелка е регистрирана и ни е дала телефона и паролата й и я ползваме няколко човека когато ни потрябва .Мисля, че бяха по 20 смс-а на ден може да се пращат.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Но не винаги ги пращат

при мен няма пропуск. Инак са безплатни.

# 9
  • Мнения: 3 537
Но не винаги ги пращат

при мен няма пропуск. Инак са безплатни.
И при мен винаги пристигат  Peace

# 10
  • Мнения: 2 716
Аз ползвам номер, който е спрян преди 4 месеца. Не зная защо, но нямам проблеми. Регистрирах се с 1 СМС на стандартна цена (според тарифния план).
Безплатни са и в зависимост (както и в Мтел) от това колко често ги пращаш, ти дават и бонус. Аз вМтел имам до 5 смс-а допълнителни. В Глобул съм имала максимум 1. Но определено си е удобно.

# 11
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
И при мен пристигатп винаги досега не съм имала проблеми

# 12
  • Мнения: 42
ох, хора, аз нямам глобулски телефон, а е М-телски ... някой няма ли сайт дето да се пращат директно без такива изисквания като на официалния сайт?

# 13
  • Мнения: 183
имаше един сайт  newsm78 но не го помня знам ,че от 20 смс изпращаше 1 Tired
иначе аз нямам проблем с глобъл изпраща си ми всички смс-и

# 14

Общи условия

Активация на акаунт