Толкова раздразнителни ли сте в действителност ?

  • 4 633
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 792
  В смисъл във всяка възмутителна тема (на някой възмутен, демек) влита ято съпричастни възмутени, после долита ято възмутени от съпричастните възмутени и в общи линии на повърхността пърха и се лее едно всеобщо възмущение и раздразнение...
  И ми стана любопитно в действителност ли, чак толкова се дразните и реагирате и в реалния живот? И как въобще издържате, ако го правите.
  Да допълня защо питам, около 90% от дразнещите неща обсъждани тук, мен не ме дразнят/ не ги забелязвам/ не ме интересуват и ми е изненадваща страстта, която предизвикват в други хора. Та това питам от любопитство просто.

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 10:53 от Кифлата

# 1
  • Мнения: 7 837
Аз се ебавам в повечето случаи  Grinning Правя го, защото знам, че някои се връзват и знам, точно на какво.
Срам ме е, ей на... Blush

п.п. нооо, новаците имат право да са възмутени от вас.  Mr. Green Но не и от нас...

# 2
  • Мнения: 3 423
Аз съм въздържателка.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
Аз съм въздържателка.
Също! Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
Много ме дразнят някои, но не теми и не винаги, и не на всяка цена. Crazy

# 5
  • Мнения: 2 152
Аз не се дразня, но съм забелязала, че от моите думи в постингите ми много се дразнят... newsm78
а най-смешното и тъпото е , че не искам с никого да се заяждам, още повече да обиждам
Последно стана голям скандал, като споменах в мой постинг, че ми е селско да видя някого с намачкани дрехи. Примерно натокана, нагримирана,с  прическа, пък не се изгладила или мъж с костюм и смачкана риза, ей такива. Лелеее какъв скандал стана, всички, които не си гладят дрехите ме изядоха  жива , все едно лично съм й казала селянки, без никого да съм визирала.И колкото повече се опитвах да се оправдая, толкова по-лошо ставаше...Направо като се сетя..сега ми е смешно, но тогава ми беше много кофти Sad

Тогава ми се направи забележка, да не правя каквито и да е класификации.Изказваш мнение, ама не точно мнение, ами половин.. Crazy

# 6
  • Мнения: 4 629
Не се възмущавам често

# 7
  • София
  • Мнения: 4 423
кръц кръц , да ни ти пука мила, казвай каквото мислиш, това е по- добрия вариант отколкото да лицемерничиш!    bouquet

# 8
  • Мнения: 2 495
Да..такава съм.Не обичам да си правят майтапи с мен, особено когато за едно и също нещо ме бъзикат хилядо пъти.Просто им казвам, че ме дразнят и те млъкват

# 9
  • Мнения: 2 792
  Кейси ти си ясна, но пък вярно много ти се връзват, досадно чак  Simple Smile

   Въздържателките да мълчат, питам раздразнителните аз  Crazy Mr. Green.

  Бубе, ти се обади, но не е само към теб въпросът ми. Интересно ми е какво значи да те дразни някой чак пък толкова да палиш от 0 до 100 за минута (често срещано явление тук).
  Гледам в темата за Вип Брадър някой се дразни от този или онзи, навлизането на чуждиците също голямо дразнение предизвиква, да не говорим за темите в "Нашите деца" за колко кратко време някой учител/възпитател/родител не влизащ в нет-а може да бъде разпънат на кръст анатемосан и т.н. А за докачливостта на тема поп-фолк направо не ми се говори  Rolling Eyes
  В повечето случаи се реагира прекалено емоционално и без трезва преценка имали момент, в който си давате сметка за това  Thinking
 
 

# 10
  • Мнения: 648
     На периоди съм, но не си падам по това да "пея в хор" Rolling Eyes Забелязала съм, че когато се пусне тема тук, тя тръгва в зависимост от тона на първия пост след авторския Crazy

     Въздържателките да мълчат, питам раздразнителните аз  Crazy Mr. Green.
Съжалявам, ама вече съм си написала поста Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 7 837
От прекаленото дразнене, се пълнее. Или не се отслабва. Това е истината, ама иди го обясни на една гладна, освирепяла за шоколад и внимание жена.

# 12
  • Мнения: 3 423
Интересно ми е какво значи да те дразни някой чак пък толкова да палиш от 0 до 100 за минута (често срещано явление тук).   

Една видна угърчинска поговорка
гласи, че хора, които се дразнят,
се обичат. Забележи само колко
любов струи тук. Потоп се чака.

# 13
  • Мнения: 2 353
  Аз много рядко се паля, ама ще се запиша с едно теоритично.
  Тук разполагаме само с букви и емотикони. Няма мълчаливо тряскане на врата, слагане на габърчета върху стола, пуфтене и прочие показалки, затова понякога сме по-конкретни в яда си. Емоциите са същите, изразните средства - не.

# 14
  • Мнения: 1 629
Просто в реалността човек си мълчи, но тук може да си отпусне пръстите. И Фантазията. Да стане друг човек. Какъвто би искал да е. Да има мнение.
Надявам се всички да са толкова докачливи и на живо.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт