Училище за родители

  • 2 805
  • 44
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 900
Момичета,
днес ме поканиха на "училище за родители" newsm78
В събота - 31.03., в хотел "Хилтън"
входа е свободен, но има някаква такса 15 лева.

Винаги съм била отворена за такива начинания,
но адски бързах и не разбрах точно идеята  newsm78

Някой знае ли нещо  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 470
   Не!Ще чакам развитие,по темата,и най-малкото,ако ходиш на тази среща,очаквам пълни и изчерпателни новини,или старини,все тая...Да разкажеш как е минало,и за какво става въпрос?!
   А това със вход свободен,и 15лв такса Laughing Laughing Laughing!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 900
Пуши ми главата от работа и не съм много на фокус  #Crazy

Само разбрах, че ще има иностранни  Wink лектори и ще е доста дълго - около 5 часа.
А парите били за кафе-паузата  Laughing

Очаквай включване - всичко ще споделя!!!!
 Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 3 271
Организират го от "Чуден свят" и мен ме поканиха. Малко странно ми беше и на мен с тези задължителни 15 лв за кафе паузата Simple Smile Лично на мен би ми било доста по-приятно и разбираемо да кажат, че входа е 15 лв, все пак има наем за зала, лектори, пък нека има едно безплатно кафе или вода в това.
Но както и да е, въпрос на прийоми.
Мисля да отида, ако не изникне нещо.

# 4
  • Мнения: 3 479
А от колко часа е и в коя зала на Хилтън?

# 5
  • Мнения: 2 237
Ей,после да разказвате ! Мен и да ме поканят,щом има чуждестранни лектори не бих отишла...като не знам бъкел английски....  Sad

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хм, дали не е поредното очарователно хрумване да се изкара някой друг лев?  Laughing Капка по капка вир става...

# 7
  • Мнения: 3 271
Ей,после да разказвате ! Мен и да ме поканят,щом има чуждестранни лектори не бих отишла...като не знам бъкел английски....  Sad

Не помня да бяха чуждестранни. Наши си бяха.
За залата ще проверя и ще пиша

Зала Мусала 2

Но трябва да се запишете, не знам точно как става това и дали е съвсем свободно. Мен ме поканиха като си говорихме на изложението.

# 8
  • Мнения: 2 959
Мина, Миллена, хайде казвайте, ходихте ли на лекционната среща? Разказвайте отзиви, имаше ли интересни мнения, давайте информация, моля?

# 9
  • Мнения: 3 271
Аз бях там Simple Smile Ако Мина е била, трябва да се познаем, не бяхме толкова.
Лично аз съм много доволна. Даже думата е слаба! Просто и психоложката, и философът бяха на моята дължина на вълната, което ми се случва изключително рядко. Беше частично лекция, но също и дискусия - за мен чудесната форма на "работа". Определено изявих желание да ги правят по-често и ще съм на линия, ако е все така свободно (Защото все пак го организират от "Чуден свят"/С. Георги и ме е страх да не го затворят само за тях в някой момент). Завиждам благородно на децата, които работят и развиват мисленето си с философът, с който се запознах вчера. А психоложката е учила и преподавала доста време време е Америка, и още го прави. Иначе работи в Центъра за психологични изследвания. Взех координати, защото много пъти съм имала нужда да се консултирам с подобен специалист, но винаги опасението, че няма да попадна на подходящ за мен ме е спирало.
Много съм доволна както вече казах!
Ако искате да споделя по-практични неща от темите, които се засегнаха, кажете да пиша.

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Искаме, разбира се. Пиши.

# 11
  • София
  • Мнения: 900
Миленка,
искрено съжалявам, че не се сетих да ти пиша предварително  ooooh!
Аз бях оная - голямата  Wink, с черна рокля и доста провокирах психоложката  Wink
Седях на последния ред, точно зад певицата Анелия и онази мама,
която задаваше въпросите за агресията  Peace

А сега за инициативата
Лично аз много харесах идеята,
но тъй като закъснях, не чух представянето на психоложката.
На прима виста
супер дама, шлифована, абсолютен професионалист и ............
на третото изречение попитах моята приятелка,
тази дама е САЩ ли живее - разпознах я на секундата  Thinking

Изцяло ми импонират думите и, но за жалост са неприложими
в нашите условия  Sad

Ще ви пиша по-подробно после,
тъй като закъснявам за танци  Wink
 Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 5 393
Интересно ще е да споделите повече неща.А как точно ви поканиха?Свободно ли е записването,къде става, има ли ограничения в бройката?Бих искала следващия път и аз да дойда.

# 13
  • Мнения: 2 959
...и психоложката, и философът бяха на моята дължина на вълната,...
Миленка, явно дължината на вълната Ти е същата на която съм и аз/ от малкото моменти в който сме говорили в Канадската тема/ затова както и Бу и Мечо Пух, писаха, разказвай повече. Лектора как представи материала, какви въпроси обсъждахте, когато Ти остане време, моля, давай коментари!
Мина, дано си се презаредила с енергия след танците и да знаеш, че чакаме и от Теб по подробно включване, Ти го можеш това!

# 14
  • Мнения: 3 271
Задължително ще пиша по-късно максимално подробно. Радвам се, че повече хора мислят като мен   bouquet

Мина, видяла съм те значи. Аз пък бях с една ярко цикламена поларена блуза, видяли сме се. И аз доста поговорих с психоложката накрая, просто защото страшно ми допадна (рядко се случва на такива места). Не исках да пиша в предишният си коментар, че дамата очевидно имаше американска школовка, за да не ме нападнат мамите по тази тема. Но и аз като теб веднага си казах същото (живяла съм някое време в Канада и познавам подхода). И аз съм от тези, които съм си осъзнала някои проблеми при моето балканско възпитание и полагам ежедневни усилия да се боря с тях като възпитавам децата си. И знам колко ми е трудно именно заради това. Дано успеем да променим посоката за нашите деца.

Калида, разбирам ти дължината на вълната, ти си в Канада все пак  Peace Heart Eyes

Иначе за инициативата - идея е на хората от градината "Чуден свят" и училище "Св. Георги" и се надявам да стане редовно (вчера отново ги питах за това)! Аз разбрах от приятели там, а и на изложението като си говорих за училището си допаднахме и ми казаха. Философът води "Философия за деца" там завиждам искрено на децата с които работи и на техните родители.

Сега няма да мога да пиша, а и бяхме по "цветета" днес. Довечера като натръшкам народа ще гледам да поразкажа. И Мина да допълва.

Общи условия

Активация на акаунт