Това медийно недоразумение "Треска за злато"...

  • 886
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 539
... докога ще му се "радваме" в национален ефир???
Няма друга такава простотия!
Иво Танев като го видя всеки път с тази загащена риза и бирено шкембе, получавам позиви за повръщане, дори преди да си е отворил устата.
Всеки път повтаря до припадък как тяхното предаване правело хората богати и щастливи, и променяло живота им. А каква е истината? Цена на обаждане - 3 лева. От всички обадили се, теглят един, който има щастието да спечели между 60 и 100 лева на т.нар. лабиринт. Има и някакъв джакпот, от рода на 20 000 лв. , който никой не може да уцели.
Днес 1 човек спечели 100 лева и Иво Танев започна да му се кара, че не се бил радвал #Crazy Човекът попита: "Че за какво да се радвам?" И аз това се чудя, то голямата печалба, че трябва и да скачаш от радост  Twisted Evil
И това е всеки път.

Освен това предаването си служи с явна измама при рекламата. Анонсът гласи: "Обадете се и ще получите 2 персонални номера и така ще имате двоен шанс за успех" /персоналният номер е номерът, с който участваш в тегленето/. Но ако всеки получава по 2 номера, значи шансът на всеки пак е равен, нали?!

Ще ме питате защо се паля толкова и защо не сменя канала... Просто не понасям простотията в ефира и ми е тъжно, че много пенсионери си дават левчетата, за да пълнят джобовете на тези мошеници #Cussing out

# 1
  • Мнения: 1 629
Не го гледам, не се нервя. Ако всички правеха така, просто нямаше да го има. Няма рейтинг=няма есемеси=няма треска, няма злато. Ако въпросът ти е, обаче, Хората защо са такива идиоти и се набутват в Треска за злато, то, отговор нямам.

# 2
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Те още ли го дават, не го ли спряха?

# 3
  • Мнения: 3 423
Не страдай, Лилита.
Ако аз зина срещу ТВ,
ще потече тъжна река.
Но майка ми ми забрани.
Че изглеждало грозно.
А тя е умна жена. Мълча.

# 4
  • Мнения: 5 370
Като стана въпрос за Иво Танев-рекламата на не знам си какъв "гери'-лекарство някакво-с него е просто култова. Mr. Green
-Иво, ама какво ти става?
-Всичко ми става!!!  Crazy Crazy

# 5
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Иво Танев като го видя всеки път с тази загащена риза и бирено шкембе, получавам позиви за повръщане, дори преди да си е отворил устата.

Аз пък като го видя, веднага се сещам за култовата му песен "100 марки", когато още не си беше присадил коса...  Sick

# 6
  • Мнения: 812
... докога ще му се "радваме" в национален ефир???
Няма друга такава простотия!
Иво Танев като го видя всеки път с тази загащена риза и бирено шкембе, получавам позиви за повръщане, дори преди да си е отворил устата.
Всеки път повтаря до припадък как тяхното предаване правело хората богати и щастливи, и променяло живота им. А каква е истината? Цена на обаждане - 3 лева. От всички обадили се, теглят един, който има щастието да спечели между 60 и 100 лева на т.нар. лабиринт. Има и някакъв джакпот, от рода на 20 000 лв. , който никой не може да уцели.
Днес 1 човек спечели 100 лева и Иво Танев започна да му се кара, че не се бил радвал #Crazy Човекът попита: "Че за какво да се радвам?" И аз това се чудя, то голямата печалба, че трябва и да скачаш от радост  Twisted Evil
И това е всеки път.

Освен това предаването си служи с явна измама при рекламата. Анонсът гласи: "Обадете се и ще получите 2 персонални номера и така ще имате двоен шанс за успех" /персоналният номер е номерът, с който участваш в тегленето/. Но ако всеки получава по 2 номера, значи шансът на всеки пак е равен, нали?!

Ще ме питате защо се паля толкова и защо не сменя канала... Просто не понасям простотията в ефира и ми е тъжно, че много пенсионери си дават левчетата, за да пълнят джобовете на тези мошеници #Cussing out
съгласна съм с теб

# 7
  • Мнения: 677
90% от БГ-тв продукцията е недоразумение..
И Лискения Румен тоже..
Аз имам дистанционно,обаче..

# 8
  • Мнения: 3 423
90% от БГ-тв продукцията е недоразумение..
И Лискения Румен тоже..


Готов си за Бисирити. Лискин.
Но ще мълча. Щото е грозно.

# 9
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
То е за бабите и дядовците ..... не го гледай ...като остарееш тогава ... няма да го спрат  Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 5 605
То е за бабите и дядовците ..... не го гледай ...като остарееш тогава ... няма да го спрат  Wink
hahaha Peace

Общи условия

Активация на акаунт