Сукманчета на фирма Joral

  • 971
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
Виждали ли сте някъде в София да се продават такива сукманчета, много са хубави, но аз съм срещала единствено панталонки от тази фирма по магазините?  Thinking

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 13:45 от Geni

# 1
  • Мнения: 8 917
И аз много ги харесвам като фирма и продукти Peace Но за инфо - ен знам. Купувала съм най-вече от изложенията в НДК, понеже ми е близко.

# 2
  • Мнения: 7 640
аз имах сукманче- много хубаво, не знам откъде е купено, з-то е подарък.
Стоки на Жорал има в едно магазинче на Хр.Станчев- срещу МА, чувала съм и за Красно село.
Нека някой да обясни повече, ако знае.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 692
Магазин,който се представя като фирмен на Joral има на центр.вход на пазара Красно Село. Но цените са високи като за фирмен магазин.
Дрехи на Joral продават и в един детски магазин  Лъки в една уличка срещу баня Мадара.
А иначе след 2 седмици ще има Произведено в БГ и Joral сигурно ще са там и ще можеш да си напазаруваш.Успех!

# 4
  • Мнения: 8 505
Виждала съм в Дианабад.Магазинът се пада тук,в самия блок,на 1.ет.

# 5
  • Мнения: 196
Благодаря  Hug
Бях пропуснала информацията за произведено в България Party.
Магазинчето на Красно село не ми е направило впечатление, но ще го намеря.
Другите места са ми малко по-неудобни, но ако сте виждали конкретно сукманчета ще се наложи да ги посетя...  Laughing

# 6
  • Мнения: 431
Хм, това магазинче трудно ще направи впечатление на някого  Grinning - аз колкото пъти съм минала през него все няма каквото търся, но сукманчета конкретно не съм гледала де...Иначе се намира на входа на частта, която си е пазар (за плодове и зеленчуци), срещу него май е магазина за играчки  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт