амниоцентеза-помогнете

  • 1 627
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
prostete za latinicata,no mi e mnogo trudno da pi6a na kirilica.predstoi mi amniocenteza poneje parvoto mi dete e s vrodeno o4no zaboliavane sega sam bremenna otnovo,napravihme gen.izsledvania ,koito pra6taha izvah Balgaria poneje tuk tova riadko zaboliavane ne mogat da izsledvat i sa otkrili edna genna mutacia,koiato idvala ot tatkoto i sega prof.Kremenski me vika za omnio da tarsiat i v bebeto sa6tata mutacia.pi6ete mi kak minava cialata manipulacia boleznena li e nalaga li se da ostavam v bolnica ili moga o6te sa6tia den da si patuvam za burgas ako vsi4ko e nared.pri koi lekar ot mai4in dom 6te mi prepora4ate da ia napravia osven pri d-r Dimitrova.iskami se pri d-r MARKOV,niakoi pravil li e pri nego i kakvi sa vpe4atleniata vi.blagodaria vi predvaritelno.

Пиши на кирилица! Има КРЕДОР (ползвай фонетичния - с латински букви пишеш на кирилица)!

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 12:42 от Верити

# 1
  • Мнения: 7 716
На мен пък ми е трудно да чета тази маймуница и дори да мога да ти отговоря няма как да стане, защото няма да прочета цялото мнение.
Като искаш помощ - уважавай времето и очите на другите.

# 2
  • Мнения: 22
mnogo zlo Lali be

# 3
  • София
  • Мнения: 3 123
на мен не са ми правили,но ако се наложи,бих заложила на Димитрова.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 123

  виж сега , след като търсиш помощ и очакваш такава,не е редно да обиждаш,тези от които я очакваш.В крайна сметка си има правила за писане тук и ако искаш да получиш информация,то трябва да пишеш така че на четящите да е удобно,а не на теб!

# 5
  • Мнения: 2 401
Не е болезнено, само е неприятно.  Тръгваш си веднага, но щом си от Бургас може и да ти препоръчат да останеш един ден.  В МД доста хора правят манипулацията, светилото разбира се е Димитрова, но аз правих при доц. Карагьозова, която  също е добра и много симпатична.

# 6
  • Мнения: 22
благодариа на минзухар

# 7
  • Мнения: 7 716
Аз бих ти препоръчала д-р Димитрова. Не е болезнено. Щом си от Бургас, по-добре остани в болница един ден, не пътувай, да те наблюдават. Обсъди го предварително с лекаря.

# 8
  • Мнения: 22
мерси lali

# 9
  • Мнения: X
при доктор мазнейкова, или направи в мд при д-р цанкова на 10 етаж.успех!

# 10
  • Мнения: 119
подкрепям мнението на минзухар, и аз съм правила амниоцентеза при д-р Карагьозова - изкючително приятна жена, всичко стана бързо и безпроблемнно. С мен имаше две момичета, едното от Пловдив, другото от Бургас, и двете ди стръгнаха веднага след манипулацията. Успех!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 433
При Димитрова, самата манипулация не е болезнена, но едва ли ще те пуснат да пътуваш до Бургас. Аз не стоях в б-ца, но ми казаха да лежа два дни.

# 12
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Аз бих ти препоръчала д-р Димитрова. Не е болезнено. Щом си от Бургас, по-добре остани в болница един ден, не пътувай, да те наблюдават. Обсъди го предварително с лекаря.
подкрепям

# 13
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
може ли и да те поканя - разБира се ако не искаш не е нужно да четеш или пишеш, но вярвам, че би била от помощ, а мчоже и приятели да намериш!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=176934.0

Общи условия

Активация на акаунт