Отзиви за количкa CASUALPLAY Vintage Reverse

  • 638
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 118
Здравейте мили мами 'в странско'  Hug
Поради ред причини (най-вече хормонални предполагам  Laughing) не успявам да си харесам количка тук, в София.  ooooh!
Имам възможност да ми доставят от чужбина, затова и питам: има ли някоя от вас с личен опит с CASUALPLAY Vintage Reverse? Искам да я използвам в комбинация с новата кошница за кола CASUALPLAY Prima и вярвам, че така ще ми върши работа от началото до края.
Бих се радвала да включите и цената, на която сте я купили и откъде.
Ето снимки на количката в летния й вариант:


Ето снимка на количката с кошницата за кола, която служи като кош за новородено (уж има напълно легнало положение):


Предварително благодаря на всички!!  Hug

# 1
  • Мнения: X
Личен опит от количката нямам, пробвала съм я в магазин. Страхотна количка - маневрена, удобна, лека, красива. Функционална е много. На мен много ми харесва!
Ползвам същата кошница за кола (на друга марка, но модела и производителя са същите). Наистина има почти напълно легнало положение, може да се ползва неограничено още от първия ден на бебето.
Страхотна количка, няма да сбъркаш!

# 2
  • Мнения: 811
И аз нямам ли4ен опит,но ти изнамерих ето този сайт с цената в Испания
http://www.chiquiguay.com/tienda/index.php?page=pp_producto.php& … 8998e0be54ed37d4f

# 3
  • София
  • Мнения: 6 999
Извинявай, но аз си купих Кажуалплей от БГ. Моята беше от специалната им серия Прада, малко е по-скъпа от другите. 

Кошницата ми е същата - само че е ярко синя със звезда, а количката е триколка, но едва ли разликите са толкова съществени.
Вносители за БГ са им Малечко и мисля, че цялата серия я има в магазините им.

Много съм доволна и от количката и от кошницата. Вярно е по-тежка от другите кошници, но удобството за бебето е несравнимо, както и сигурността.

# 4
  • Мнения: 118

Isa, специално звънях в Малечко, внасят всички модели на CasualPlay с изключение на Vintage и Vintage Reverse. Обяснението на продавача е, че само летния й вариант би струвал 800лв, без кошницата! Същата количка в Чехия излиза около 530лв, и не мога да разбера откъде идва тази разлика. Май все сме по-специални тук, в БГ  newsm78

Много ти благодаря за отговора и за положителната оценка на марката като цяло, особено за кошницата  Hug

Всъщност колко тежи кошницата?  newsm78

# 5
  • Мнения: X
Всъщност колко тежи кошницата?  newsm78
Около 4-5 килограма.
Това обаче според мен не е проблем. Кошницата като зимен кош (монтирана на количката) ще я ползваш максимум до 7 месец на бебето, после ще минеш на летния кош. А когатo я ползваш в колата - какъв е проблема? Е, малко е кофти ако трябва да разнасяш бебето само в кошницата, но ти сама щe прецениш колко ще ти трябва да се придвижвате така.

# 6
  • Мнения: 118
Момичета, искрено благодаря и на трите ви за отговорите!  Hug

Ходих в Малечко и видях на живо кошницата за новородени - 'яйцето' демек... разкошна е, а като тежест - не е по-тежка от тези на другите маркови кошници! Влюбена съм! Покарах S6 модела, разгледах и триколките и съм във възторг от марката като цяло. Така че РЕШЕНО Е! - само да видим как ще се сдобия с количката от чужбина, защото 'сладурите' в Малечко  #2gunfire очевидно нямат никакъв интерес да си създават трайни и лоялни клиенти.

Реших да направя тема по въпроса и в На Пазар, дано намеря някой с личен опит точно с 'моя' модел на ПЛЕЙ Simple Smile
Още веднъж благодаря!   bouquet

# 7
  • Мнения: 192
За такава цена по-добре си купи Bugaboo или Maclaren.

Общи условия

Активация на акаунт