Дрешки за бебоци

  • 661
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
Здравейте момичета! Вече мисля, че е крайно време да започна с покупката на дрешки и принадлежности за бебчето, че вече съм в 7-ия месец, а и вече нямам търпение. Посъветвайте ме какви дрешки трябва да купувам за летно бебче и какви тоалетни и други принадлежности.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 424
разгледай тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3376
само не забравая, че ще бъдеш зарината с подаръци ( особено дрехи ), така че не прекалявай с пазара Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 359
разгледай тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3376
само не забравая, че ще бъдеш зарината с подаръци ( особено дрехи ), така че не прекалявай с пазара Peace
Щях да ти дам абсолютно същия съвет  Peace Вземи бельо за бебчо и едно-две лтни гащвризончета, уверявам те, че буквално ще те заринат с дрешки Simple Smile

# 3
  • Мнения: 674
 Купи си много малко неща, понеже първо ще ти подарят страшно много и второ - не се знае каква големина и цвят ще ти трябват със сигурност. Аз накупувах един куп сини дрешки, а се оказа дама, а освен това мишлето се роди 1.950 кг и сега на 2 месеца е 3.5 като още почти всички са и големи и не съм й ги обличала. Докато почнат да й стават, ще стане лято, а те са  cold

# 4
  • Мнения: 2 891
Можеш да помолиш подаряващите, да купуват дрешки за по-голямо бебе, та чак до 1г. ще си спестиш много пари, вместо да трупаш купчини камизолки, които дори няма да му облечеш.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 064
Добре са те посъветвали, а пък и бебето ще е лятно, та ще му трябват доста по-малко дрешки. Няколко бодита и 1-2 гащеризончета и готово!  Отностно другите принадлежности, има списъци, но и в тях има куп излишни неща. Аз бях купила едно шише, една залъгалка, ножичка за нокти, шампоанче, хавлийка, трябва ти и спирт и пудра за пъпчето, памперси и мокри кърпи. Почти всичко може да се купи и след раждането от аптеката. За едрите неща си знаеш - легло, бельо, ваничка, количка, столче за кола -- много важно нещо. Моят си живя първите две седмици в него - много му беше удобно.

Леко раждане  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 701
Аз накупувах един куп сини дрешки, а се оказа дама,
Това е по-добрият вариант, отколкото момче с розови дрешки...  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 677
Абсолютно съгласна съм с другите момичета - подаръци ще се появят купища, така че не се увличай. Купи си по два, най-много три броя бодита и пижамки, колкото да имаш изпрани и готови за употреба като се приберете с бебо у дома.
Успех и леко раждане и от мен!

# 8
  • София
  • Мнения: 928
На мен много ми помогна http://www.pakostnik.com/bg/motherbabylist.php
Имай предвид, че ще получиш доста дрешки като подаръци, така че не се увличай. Ние вече прибираме дрехи, които сме ги обличали само 3-4 пъти.
Леко раждане  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 80
Изглежда,че твоето бебче ще се ражда по същото време като моя юнак-моя се роди на 30 май-лятно бебе.
Аз му бях купила 3-4бр. бодита,3-4бр. камизолки,3-4к-та (ританки и жилетка),3-4 гащички-те са до долу и чорапки. Колкото и голямо да се роди бебчето размера за новородени е 22-на повечето фирми.
Да ти кажа честно през първия месец му слагах по едно от всичко което ти изброих-колкото и да е топло,все пак то не може в началото да си регулира добре температурата. През втория месец вече започнах да го обличам по леко-с боди и гашеризонче с къс ръкав и чорапки-ако е много,много топло и то към края на втория месец може и босичко.
Според мен най-добре си купи само това,което ще ти е нужно в началото. И както казват момичетата по-горе,изчакай,защото ще получиш и много подаръци. А пък ако ти подаряват по-големи дрешки,не ти пречи,ще отидеш и ще му купиш това ,което му е необходимо.
Това е моя съвет.
Успех

# 10
  • Мнения: 2 271
Аз бях още по-нетърпелива и от теб.През 5м от бременността  купих първите няколко дрешки.От тогава започнах молко по малко да набавям всичко необходимо.Когато се прибрах от родилния дом имах и най-малките дреболии.И бях много доволна,че отпаднаха притесненията поне за това!

# 11
  • Мнения: 388
Аз бях още по-нетърпелива и от теб.През 5м от бременността  купих първите няколко дрешки.От тогава започнах молко по малко да набавям всичко необходимо.Когато се прибрах от родилния дом имах и най-малките дреболии.И бях много доволна,че отпаднаха притесненията поне за това!

напълно съм съгласна!
Изчакай по магазините да пуснат летни дрехи и си пазарувай! Голяма мания е! Hug

# 12
  • Мнения: 151
Аз също си пазарувах от рано.Преди да се роди Криско имах всичко от-до.Бях си взела няколко бодита и ританки и няколко плюшени комплекта.Но на теб ще ти трябват тънички-тези целите тип гащеризонче ,а може и с ръкавче са много удобни,но гледаи задължително да е с копчета при краката за смяна на пампеса- много улеснява нещата като не го събличаш целия.И понеже не го кърмих имах ужасна нужда от лигавници - много,много,многооооооо.Желая ти успех.  bouquet

# 13
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Преди мен са го казали-ще получиш доста подаръци. Но повечето са все връхни дрехи, рядко се подаряват бодита и друго бельо. Купувай кавото ти харесва, аз поне не успявах да се спра. Толкова сладки нещица има...

# 14
  • Мнения: 574
Аз накупувах един куп сини дрешки, а се оказа дама,
Това е по-добрият вариант, отколкото момче с розови дрешки...  Mr. Green
И аз това си повтарях докато бях бременна и пазарувах предимно в синичко или залено,бях купила само едни ритаки и камизолка в розаво!Купувай предимно долни дрешки,както вече са ти казали всичко друго ще попълнят подаръците

Общи условия

Активация на акаунт