Случи ми се...

  • 1 732
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 425
На косъм бях снощи да прегазя човек с колата....  Беше ужасно. Прибирах се с децата от майка ми и един пиян циганин скочи под колата.... Не мога да ви опиша как заковах спирачката, не смеех да изляза от колата и да видя какво е станало.... Добре, че карах много бавно и успях да се закова на мига. Като събрах смелост излязох и видях, как пияницата беше направо под колата ми, а ръката му направо на милиметър от гумата, главата му и тя някъде там... Ужас.... едвам се прибрах, много се уплаших. Наистина пиян и циганин, но трябва ли да ми тежи на съвеста.
Случвало ли ви се е подобно нещо? Как го преживяхте? Аз само като се сетя и се разтрепервам...

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не ми се е случвало, но ти вярвам, че си в шок. Защото аз сгазих куче пред децата си. Но то се хвърли буквално да ми ръфа гумите и нямаше никакви шансове. А за човек... Какво, като е циганин? Той стресът си е същия, както и за другите. В случая няма никаво значение.

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 09:32 от ДЕ ВАня

# 2
toi moje da go e iskal naro4no ti ne si vinovno s ni6to ! gore glavata !     slu4va se .

# 3
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Я по-спокойно.

Да не звуча расистки, ама и да звуча- не ме притеснява- циганите от години имат добре развит и работещ бизнес.Хвърлят се под минаващи автомобили, даже преди две години беше много популярно да си хвърлят бебетата[/b smile3514 пред минаващите автомобили.После следват споразумения, издръжки.... smile3508.Колко репортажи имаше за този им бизнес... newsm61 fight........

Успокой се, дано децата ти не са се уплашили прекалено....

И се радвай, че си се оттървала, защото по съм склонна да вярвам, че жертвата тук си ти, а не че си поредния "убиец" на пътя...

# 4
  • Мнения: 47 902
добре че си успяла да избегнеш удара, а иначе циганин или не, дори и куче да удариш ,щом си и с децата стреса си е много голям
пешеходци и шофьори, бъдете внимателни!

# 5
  • Мнения: 1 425
Не вярвам да е от тия дето се хвърлят. Той дали въобще разбра къде е?! Беше мъртво пиян.
Дъщеря ми днес сутринта не спря да разказва случката. И понеже аз казах нещо за циганите и сапуна, тя днес само това повтаря.
Малкия е бебе и въобще не знае какво стана.
Аз съм силна и ще се справя, Благодаря ви за милите думи.  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Горкичката ,представям си какво си преживяла.И аз бях в шок,като го прочетох.Добре ,че няма последствия.Гадни,мръсни пияници.Ужас!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Ох, Цвете, недей да бъдеш сигурна дали не се е хвърлил нарочно. Може да е искал да сложи край на живота си или....де да знам. Аз зарад едно куче, дето щеше да го прегази мъжът ми се разтреперах цялата, а какво остава за човек. Добре, че си карала бавно. Гледай да се отърсиш по-скоро от случката.

# 8
  • София
  • Мнения: 888
ОТ такова нещо най - много се страхувам.Веднъж мъжа ми  сгази котенце. Още си спомням с ужас как усетих гумата да минава през него. Мъжа ми ми е казал, че ако мине някое животно пред колата внезапно, най - добре е да го сгазя, а не  да криввам и да ударя друга кола. За човек пък не искам да си помислям. Дано никога да не ми се случи Praynig

# 9
  • Мнения: 4 585
Във Варна през лятото беше хит циганки да бутат с
количка циганче увито с одеяла пред кола.
После правят голям джангър и искат пари от шофьора, да не викат КАТ.
Как да им викам роми?- мангалска му работа.

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Каквато и да е причината, стресът е голям.

# 11
  • Мнения: 2 401
Много добре разбирам как се чувстваш.  На мен така ми скочи един пиян българин, бях бременна в 5 м., пак успях да реагирам защото карах бавно.  Но около 15 мин. не можех да се освестя от шока и да продължа.

# 12
  • Мнения: 2 631
Най - важното е да не се поддаваш още много на преживяната емоция и да не чакаш да мине време преди да се качиш отново в автомобила...
Тогава става по-зле...като мине време...
Успокой се, разминало се е...

# 13
  • София
  • Мнения: 550
Напълно разбирам как се чувстваш. Преди десетина дни един пешеходец на няколко пъти тръгва и спира на пешеходната, накрая уж спря окончателно и пак тръгна. Аз заковах спирачките и успях да спра преди пешеходната, а той пак се върна назад. Държеше се хипер неадекватно. Зад мене още една кола спря заедно с мене, а зад нея едвам спряха. Голям шок беше за мене, затова ти влизам в положението. Опитай се да се успокоиш, но не го забравяй, защото малоумници много, както зад волана, така и с кракомобила.

# 14
  • Мнения: 4 665
Стресът е голям. Един велосипедист направи преди време опит... Разминало се е, по-добре го забрави.

Общи условия

Активация на акаунт