Препоръчайте ми тигани, тенджери ...

  • 2 930
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 791
Препоръчайте ми тигани, тенджери и всякакви необходими кухнениски посуди! Какво трябва да гледам и търся като купувам? Тефлон или алпака, или ... ? Изобщо ако може да обасните на един лаик по отношение на посудата, какво да си купи! Искам що годе качествени неща но не но прекалено висока цена - нещо в т.н. средна класа

# 1
  • Мнения: 2 641
ако си с печка без керамичен плот е все това...каквото си харесащ   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 163
Тенджери на "Хром-Никел"-Силистра с двойно дъно, тигани на Tefal или Taurus/ само в Технополис ги продават/, чинии от Акропал или порцелан/ от Метро/. Това е от мен Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 677
Тенджери, тигани и всякаква кухненска посуда (без чинии) - Solingen! Няма по-качествена марка според мен.

# 4
  • Мнения: 8 917
Аз съм за Тефал Peace

# 5
  • в баира
  • Мнения: 861
Какви ли  не сме купували - всичко отиде в боклука. Откакто сме с Тефал, няма по-хубави за нас.  Peace Вярно, скъпички са, но парите си заслужават.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 511
TEFAL  newsm10

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
Тефал или има едни от чугун с тефлоново покритие - немски - продават се в Технополис ( не помня марката каква им беше, с почти вечна гаранция), но са скъпички - около 80лв е една теджера Confused

# 8
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Среден клас - Тефал!!!  Peace Иначе за мен няма по-добро от Цептер...ма скъпички!  Sad

# 9
# 10
  • Мнения: 5 228
Тигани - само Тефал. Имам един дълбок с капак, който ползвам и за тенджера, и един обикновен плитък. Вършат ми страхотна работа.

ако си с печка без керамичен плот е все това...каквото си харесащ   bouquet

Това нещо не го разбрах.

# 11
# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 1 326
Избягвай с тефлоново покритие-токсично е!

# 14
  • Мнения: 2 641
ами за обикновени котлони стават всякакви дъна, т.е. всички тенджери. сега за керамичната печка сме с Фислер, супер са тенджерите - 5 струват 425 лева, незнам това за среден клас ли се води.

Общи условия

Активация на акаунт