Момичета от Ямбол и Сливен, помогнете!

  • 10 292
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
Много ви моля, помогнете ми при избора на добър лекар от Ямбол или Сливен, който да следи проблемната ми бременност!
Вие при кого сте/бяхте, доволни ли сте? Достатъчно компетентен ли е, проявява ли загриженост към проблемите, взема ли адекватни решения, дава ли болнични?
Много ще съм благодарна, ако споделите мнения! Grinning

# 1
  • Мнения: 44
Няма ли мами от Ямбол и Сливен?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Д-р Пашева,работи в Окръжна,а иначе преглежда в Миркович Peace

# 3
  • Монреал
  • Мнения: 631
Здравей.
Не казваш от къде си. Аз съм от Ямбол, и бременността ми е проблемна. Само заради това /не мога да пътувам/ не ходих при д-р Костадинов в Сливен на консултации. Първата ми бременност той я следи, при него родих и останах доволна.
Сега бременността ми я следи д-р Янчева от Втора поликлиника в Ямбол. Тя също е много добра. Ако си от тук ти я препоръчвам горещо
Достатъчно компетентен ли е, проявява ли загриженост към проблемите, взема ли адекватни решения, дава ли болнични?
Това е абсолютно вярно и за двамата.
 Praynig Пожелавам ти бременността ти да продължи по-леко и всичко да приключи с успешен край. Hug

# 4
  • Мнения: 44
Много ви благодаря, момичета!  Grinning
Аз съм от Ямбол, но мисля че засега няма да е проблем и посещение на лекар в Сливен. Просто в дългогодишната ми борба за бебе много се разочаровах от нашите лекари. Ходила съм при Табакова, Стойчева, Славейков, Желев, Рибаров, Димитрова, Паскалева и сигурно има и още, но не съм доволна.
Къде се намира Втора поликлиника и в кой кабинет е д-р Янчева? Тя работи ли и в АГ болницата?
Д-р Костадинов работи ли в болница, дано не се наложи, но при някакъв спешен проблем може би това е по-добър вариант.
А как се справят с гледането на видеозон и с какъв разполагат?
Благодаря предварително!
Лек и успешен ден!

# 5
  • Монреал
  • Мнения: 631
Здравей, започвам с отговорите. Пиша тук, а не на лични, защото може да съм полезна и на някой друг.
Д-р Янчева се намира на втория етаж /не знам точно кой номер кабинет, но като тръгнеш по етажа ще я намериш по табелката на вратата/ на Втора поликлиника, която се намира в Каргона. ПРеди години тя е работила в АГ-то в болницата, но сега само в кабинета си. Естествено работи със Здр. каса. При нея ходят доста жени, прави и записвания с час. Можеш да й се обадиш на тел. 0888721041, иначе рискуваш да чакаш пред кабинета й. Много е мила, внимателна, взима под внимание всеки проблем, мен ме гледа на видеозон всеки месец.
Д-р Костадинов работи в сливенската  частна болница "Ева". Но там е само сутрин. Следобед е в частния си кабинет. Тел. му е 0888497744. Той има видеозон в кабинета си, когато раждах, казваше че е много по-добър от този в "Ева". Но той тогава стягаше кабинета си и още не го беше отворил. Така че аз не съм ходила там. "Ева" също ръботи със Здр. каса, там ходих на консултации и ме гледа на видеозон мисля, че 3 пъти, толкова колкото отпуска Здр. каса.
За това какъв точно е видеозона не мога да ти кажа марка или от този род, просто защото не съм наясно.
Д-р Янчева ме е гледала и с влагалищен трансдюсер.
Ако имаш още въпроси - питай. Grinning

# 6
  • Мнения: 3 537
От моята не съм доволна за съжаление. #2gunfireДимитрина Стойчева от Ямбол. ooooh!

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Д-р Германова. Кабинета и е на първия етаж на поликлиниката до окръжна болница /с/у автогарата/

# 8
Здравей,
Много съм доволна от д-р Ангелов. Работи с АГ-отделение в болницата в Ямбол и в кабинет в Дианамед ( съседна сграда на АГ отделението), понеделник -петък 14-16.004аса.
Познажам и доста родили при него жени, които са много доволни. няма нужда, да ходиш до Сливен, за да полу4иш адекватна лекарска помощ. Желя ти успех !!

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
д-р Костадинов по добро отношение не съм срещала (а е и хубав  Flutter)
и клиника "Ева" където практикува (има и частен кабинет за консултации).
Родих съвсем безплатно чрез здравната каса. Много ама много съм доволна от целият персонал  Peace

# 10
  • Мнения: 152
аз също ходя при д-р Янчева и съм мн. доволна, за съжаление не работи в боницата за раждане. аз се бях насочила за Костадинов в Ева, но разбрах, че сега бил в друга болница.Незнам къде но предполагам, че в Царица Йоана.Ако знаете, кажете?

# 11
  • Мнения: 922
Аз не съм доволна от въпросната Др Янчева. Наистина за Ямбол може би е най-добра, но тя не изражда доколкото знам. Аз не съм доволна защото имах проблеми с хормоните и пиех лекарства. Когато я посетих ми кажа, че съм бременна и непременно трябва да направя аборт. От който в нашата болница ми направиха някакво възпаление (явно от мръсни инструменти). Когато отидох при Др Костадинов в Сливен се оказа че изобщо не е трябвало да се прави аборт. Те дори го изписвали при някой проблемни бременности. Аз вече ходя при него и съм наистина доволна.

# 12
  • Мнения: 3 695
Здравей,
можеш да попиташ и в този подфорум:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=176432.0
Успех!

# 13
  • Мнения: 52
Аз ти препоръчвам също док.Янчева /първо отидох при Димитрова но се разочаровах /много е внимателна ,обяснява всичко ,само дето не изражда сега/но тя и без това има много пациенти/,за раждането мисля за сега при който се случи ,както беше и с първото ми дете.

Общи условия

Активация на акаунт