Режим след 9 месеца !

  • 441
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Здравейте мами , кажетеми едно бебе на почти 10 месеца колко пъти спи на ден то само ли ще си направи режим или аз трябва ,защото сега ставаме сутрин към 8 в 10 пак заспива, до обед  и следобед пак а вечер заспива късно към 10 ,11 часа.Понякога следобед неще и едвам изкарва до къпането .Въпроса ми е трябвали да го държа сутрин да не заспива а чак следобед или да спи когата му се спи ?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Че добре ви е режима, какво му е? Щом спи два пъти на ден, и през нощта 10 часа, нормално ми се струва.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 360
Дъщеря ми е на годинка и малко и още спи сутрин.

# 3
  • Мнения: 2 407
Двапъти на ден е добре, бебо сам ще си направи режим.

# 4
  • Мнения: 1 049
И ние така на 10 месеца спяхме по два пъти на ден, сутрин и следобед. Гледай и следобед да може да поспи, дори и за малко е добре... иначе чак някъде към годинката започват да спат само по веднъж наобед.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 200
ние сме точно като вас, с разликата, че Рости става в 7.00 сутринта.
Аз съм на мнение че децата сами си изпраждат режим.

# 6
  • Мнения: 2 587
Детето само си решава от колко сън има нужда.Моята дъщеря на девет месеца започна да спи само по веднъж и то само по един час,пък после ги направи три часа.Щом си спи и през нощта няма проблем.

# 7
  • Мнения: 8 917
Детенцето си знае най-добре Peace

# 8
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ами да ти кажа,дъщеря ми даже по три спанета на ден докарва,иначе ви е екстра режима,детенцето само ще ти покаже от какво има нужда!

Общи условия

Активация на акаунт