Колкото да ти мине меракът...

  • 1 933
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Има мъже, има и жени, които като набележат някой човек, няма спиране. На какви ли не гимнастики са способни да го вкарат в леглото си. Вкарват го, един, два, рядко три пъти и толкова. Минава им мерака. Човека отсреща ако знае за какво става дума е доволен, обаче ако е по-наивен си втълпява разни неща и после е много нещастен.
Правили ли сте някого нещастен?

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Аз съм правила бая народ нещастен, но чрез връзки, обикновено продължителни...начини да скофтиш някого има много Laughing Няма нужда да е само чрез еднократна употреба. Нали?

# 2
  • Мнения: 4 473
Правили ли сте някого нещастен?

Правила съм. Мис Бу е права.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 511
Да  Embarassed Но наистина май по-боли при продължителните връзки.....

# 4
  • Мнения: 1 455
Да,но не е задължително да ми е минал през леглото.
Някои ми омръзваха преди да се е стигало да там.

# 5
  • Мнения: 1 568
Ммм не! Naughty

# 6
  • Мнения: 2 495
Правила съм.Но не по начина, който описваш ти...просто флиртувам с него, а когато ми писне, му режа квитанциите Mr. GreenЕ какво да се прави-несхводство в характерите се нарича.. Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 3 099
Правила съм. И с къси, и с дълги връзки.
Болката е етап от процеса. Човек се учи от/чрез болката, а за всеки тя е различна. Всеки си изживява ''отредената'' му болка. Ако ''оцелеем'' - тя е градивна, ако се ''предадем'' - разрушителна.

# 8
  • Мнения: 2 229
Да, но са си го заслужавали. Даже ме е яд, че не съм им почернила живота повече. Tired

# 9
  • Мнения: 3 268
Правила съм,веднъж.Точно като мъж постъпих.Човека остана като гръмнат.За малко да ми създаде големи неприятности.От тогава не го правя.

# 10
  • Мнения: 5 877
Не нарочно. 

# 11
  • Мнения: 677
Ми то винаги така се почва..Или греша?

# 12
  • Мнения: 3 268
Ми то винаги така се почва..Или греша?
Кое се почва така бе,Тони?Светни ме!

# 13
  • Мнения: 677
Всичко започва с мерак,или нагон,или както искаш там го наречи..
Не можеш да си сигурна,че това е голямата ти любов веднага,нали?

# 14
  • Мнения: 3 268
Мога.Ако след потушаването на огъня,искаш този човек да се махне,със сигурност това не е голямата ти любов.Ако те боли сърцето при мисълта,че може да не видиш пак този човек скоро,значи обичаш.

Общи условия

Активация на акаунт