Какво мислите за новата триколка на ABC

  • 1 641
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 493
http://www.abc-design.de/display.php?oid=10&m_product_id=374 … 8-2&v=03&
http://www.abc-design.de/display.php?oid=10&m_product_id=374 … 608-2&v=&
Това е триколката на ABC ,какво мислите за нея?
Другата на която съм се спряла е Чико s 3,но тя е доста по-скъпа.Тези на ABC дали са качествени?Моля ви помагайте! Hug

# 1
  • Мнения: 272
Страхотни са и нямам идея защо не са популярни изобщо. Аз имам стария модел- изключително здрава практична немска количка. А новите модели са просто върхът! Изобщо не се колебайте.

# 2
  • Мнения: 4 428
И аз харесвам АВС Дизайн. Имам две познати мами с такива колички, но други модели. И двете са много доволни  Peace Здрави са и са практични.
Колко струва новата триколка?

# 3
  • Мнения: 493
Тази триколка зимна плюс лятна,без кош за кола е 730 лева в Бургас

# 4
  • Мнения: 115
Много се радвам, че най-накрая има тема за АВС design. Ние сме се спрели на подобен модел( Astro) , който обаче е с 4 колела, a иначе кошовете са същите:
http://www.abc-design.de/display.php?oid=16&m_product_id=583 … ;m_view=desc&
Разликите между двете, както ни каза консултантът, е в предните колела.
Единственото, което ме притеснява и кара все още да оглеждам моделите колички ,  е липсата на възможност за различни положения на гръбчето на лятната седалка. Може да се накланя назад цялата седалка, което означава, според мен,  че  детете не може да се изляга.  Мислите ли, че това е проблем ?Моля мамите с повече опит да споделят. Подобен "проблем" имат и някои модели на cangaroo.
Другият вариант, който съществува за нас, но го нямаше в магазина е комбинираната : http://www.abc-design.de/display.php?oid=16&m_product_id=565 … ;m_view=desc&
Иначе ABC ми се сториха страшно маневрени, леки и много приятни.
 

# 5
  • Мнения: 89
Точно тази триколка на АВС я гледах в Бургас в Синдито. Страхотна е просто. Сгъната е  много компактна за разлика от чикото (бивш собственик съм на чикото S3) а за цената няма да коментирам просто  Grinning. Несе двуоми а габвай АВС  Peace

# 6
  • Мнения: 795
Аз съм от тези, които не я харесват. Изглежда ми много груба. Не знам за другите й качества, говоря за външния й вид, не бих си я купила!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Каква е цената?

# 8
  • Мнения: 1 737
Много е хубава!
Всички колички на АBC много ми харесват, смущаваха ме само килограмите им, публикувани в този сайт, което се оказа че е погрешна информация. Може би ги пишат заедно с опаковката?

# 9
Zdraveite.Imam absolutno sashtata koli4ka ABC -Astro trikolka .Izobshto ne sam dovolna tejka e, gumite zapo4naha da skarcat oshte na vtoria mesec,letnia kosh ima tri polojenia na grab4eto,koito izobshto ne sa udobni za deteto.Cenata e 590lv.,zimnia kosh e 245lv.,4adara e 35 lv.pokrivaloto za leten kosh e 35 lv.,4antata e 78lv,dajdobrana e 18 lv. ima i kosh za kola, no ne sam kopuvala i ne znam kakva e cenata mu.

# 10
  • Мнения: 115
Pipi, какво имаш предвид като казваш, че летния кош има 3 положения на гръбчето? На мен ми обясниха в магазина, че положения на гръбчето няма - т.е. не се регулира само облегалката, а целият кош. Аз разбрах, че целият се накланя назад, без да се променя ъгъла между седалката и облегалката. Това е което ме притеснява в този модел. Моля те, дай подробности по въпроса.

# 11
Marmara,to4no taka celia kosh se naklania i ima tri niva ,ne se regulira polojenieto na grab4eto,koeto izobshto ne  udobno.Da ne govorim,4e ne moje da e v izcialo sednalo ili legnalo polujenie,a kogato e polu legnalo deteto dupeto i kra4etata mu star4at nagore.

# 12
  • Мнения: 493
pipi на кое цената е 590 лева.Тука в Бургас зимния кош плюс летния са 730.Няма кошче за кола,продавачката каза че този модел са без кош за кола.Ти от къде си я купила?

# 13
  • Мнения: 4 428
А, щом няма добри позиции на облегалката, не е за препоръчване  Naughty Значи е, като Бъзза на Куини в това отношение. Жалко, иначе изглеждаше добре.
А скърцането на колелата се оправя с потдръжка  Peace По нашите улици трябва много повече потдръжка на количките от терените, за които са направени.

# 14
cenata 590 lv e samo za koli4kata s leten kosh, vsi4ko drugo se zaplashta otdelno.Ne si struva parite,no tova e moito mnenie.

Общи условия

Активация на акаунт