Давали ли сте от пюретата на "Ам-Ам", обогатени с

  • 835
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 522
... витамини - специално го носих на консултацията, да питам педиатърката, обаче моите като ревнаха от ваксината и аз се ошашках и забравих  Confused  Confused  Confused .
Та споделете, моля, ако сте давали.
Мерсим, предварително. Stuck Out Tongue

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Давам и много ги харесва.Чух че и другите майки са много доволни.Сега ги мешам е броколите и карафиола на семпер,защото и аз не бих ги хапнала без примес,толкова зле ми изглеждат и миришат.Но той си ги яде,въпреки,че плаче Simple Smile И педиатърката каза да ги давам.

# 2
  • Мнения: 4 414
аз на АМ-АМ давам само плодови/и обогатени и необогатени/ от време на време - много ги яде, особено тези, които имат банан:) зеленчуковите ми изглеждат гадно...но веднъж и дадох някакво и си го изяде с голям мерак:) бебешка и работа! Wink

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Цитат на: agneshka
аз на АМ-АМ давам само плодови/и обогатени и необогатени/ от време на време - много ги яде, особено тези, които имат банан:) зеленчуковите ми изглеждат гадно...но веднъж и дадох някакво и си го изяде с голям мерак:) бебешка и работа! Wink

Аз не съм виждала красиво изглеждащо пюре Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: biliana333
Цитат на: agneshka
аз на АМ-АМ давам само плодови/и обогатени и необогатени/ от време на време - много ги яде, особено тези, които имат банан:) зеленчуковите ми изглеждат гадно...но веднъж и дадох някакво и си го изяде с голям мерак:) бебешка и работа! Wink

Аз не съм виждала красиво изглеждащо пюре Wink


 rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo

# 5
  • Мнения: 6 155
И аз съм давала само от плодовите - яде си ги. Не виждам разлика м/у обогатените и необогатените  Rolling Eyes , освен в цената Wink

# 6
  • Мнения: 2 596
Да, давала съм от самото начало обагатени.

# 7
И аз съм давала обогатени на "ам-ам", плодови обаче, много ги харесваше, особено едно с тиква, излапваше го за секунди. Grinning

# 8
  • Мнения: 3 153
Аз мисля днес да му взема такива и ще му дам, не мисля че ще ги откаже, като знам как поглъща всичко Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 136
Моя калпазанко ги яде с кеф. Зеленчуковите нещо не ми вдъхват много доверие. Във всичките има и плод.

# 10
  • Мнения: X
Ама къде ги намирате тия пюретаааааа #Puppy dog  #Puppy dog  искам и аз да ги пробвам, обаче около плиска ги няма #Puppy dog

# 11
  • Мнения: 2 534
Използвам в момента много често от череша,праскова,шипка и изобщо от плодове ,които в момента ги няма в натурален вид.

# 12
Цитат на: pandora
Ама къде ги намирате тия пюретаааааа #Puppy dog  #Puppy dog  искам и аз да ги пробвам, обаче около плиска ги няма #Puppy dog


Как да ги няма -във фантастико, а фантастико  има и от двете страни  - на плиска и на киното. мисля че и вБебелан има ама не съм сигурна, защото от там не съм купувала, но мисля че ги видях. питай гипърво по телефна. Но във Фантастико със сигурност има.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 694
Госта съм аз.

# 14
  • Мнения: X
Цитат на: Anonymous
Цитат на: pandora
Ама къде ги намирате тия пюретаааааа #Puppy dog  #Puppy dog  искам и аз да ги пробвам, обаче около плиска ги няма #Puppy dog


Как да ги няма -във фантастико, а фантастико  има и от двете страни  - на плиска и на киното. мисля че и вБебелан има ама не съм сигурна, защото от там не съм купувала, но мисля че ги видях. питай гипърво по телефна. Но във Фантастико със сигурност има.


Ох дано да си права. До нас има Фантастико, до ул. Шипченски проход, едно време имаше пюрета на Хип там, сега няма, дано има Ам-Ам. Иначе в Бебелан няма, редовно пазарувам от там.

Общи условия

Активация на акаунт